Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Smartwatch XIAOMI Redmi Watch 5 Lite
49€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | XIAOMI |
| Type | Smartwatch |
| Weergave | AMOLED |
| Resolutie | 410x502 |
| Capaciteit van de batterij | 470 |
| Autonomie | 18d |
| Muziekopslag | Nee |
| Micro | Ja |
| App notificaties | Ja |
| Activiteitencontrole | Ja |
| Hartslagbewaking | Ja |
| Bloedoxygenatie | Ja |
| Slaap volgen | Ja |
| Stressbeheersing | Ja |
| Menstruatiecyclus volgen | Ja |
| Sportmodi | 150 |
| Geïntegreerde gps | Ja |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Waterdichtheid | Ja |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Beschrijving markering | 1,96" AMOLED-scherm; 410 x 502 pixels Bluetooth; wifi; Meer dan 150 sportmodi en hardloopcoach, waterbestendig tot 50 m; Batterijduur tot 18 dagen; Hartslagmeting, slaap- en stressregistratie, enz. Bel-/sms-functie: Ja; Ingebouwde gps; Cameraontspanner, enz. |
| Afmetingen product | H 4,82 cm x L 3,93 cm x D 1,06 cm |
| Afmetingen pakje | H 23,6 cm x L 29,3 cm x W 32,6 cm |
| Productgewicht | 29,2g |
| Brutogewicht | 0,122kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | XIAOMI TECHNOLOGY NETHERLANDS B.V |
| Postadres | PRINSES BEATRIXLAAN 582 2595 BM THE HAGUE |
| E-mailadres | SERVICE.FR@SUPPORT.MI.COM |
| Artikelcode | 10003279 |
Rated 4 de 5 de Phil54 par Tarif correct et fonctionnel Montre conforme à mes attentes et vu le tarif. Se déconnecte sans raison mais dans l’ensemble satisfait
Date de publication: 2026-04-26
Rated 1 de 5 de Tizi par Problème J'ai acheté cette montre le 26 mars et je ne comprends pas elle ne veut plus se connecter à mon portable et l'écran affiché un QR code qui ne veut plus se retirer je suis déçu
Date de publication: 2026-04-17
Rated 5 de 5 de zian par tres bonne fonction cardio . appel tel parfait aucun problème montre parfaite je recommande .Un seul bémol ne convient pas à un petit poignet.
Date de publication: 2026-03-27
Rated 5 de 5 de Ad 26 par Au top J'ai enfin trouvé une montre pour aller nager en piscine !
Date de publication: 2026-03-17
Rated 5 de 5 de philou par parfait très pratique pour info cardio et sommeil et facile a utiliser.
Date de publication: 2026-03-14