Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
XIAOMI Redmi Note 15 5G Smartphone - 256GB - Blauw
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | XIAOMI |
| Model | Redmi Note 15 5G |
| Systeem | Android 15 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| bedekking | Ja |
| Weergave | AMOLED |
| Grootte scherm | 6,77" |
| Grootte scherm in cm | 17,2cm |
| Processor | Snapdragon 6 Gen 3 |
| Type processor | 2,4 Ghz Octo-Core |
| RAM-geheugen | 8Go |
| Interne opslag | 256Go |
| Uitbreiding | Uitbreidbaar Via Microsd-Poort Tot 1 Tb |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano, Micro |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Galileo, Bds |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 5 520 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 108Mp |
| Selfie camera | 20Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip65 |
| Kleuren | Blauw |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 16,4 cm x L 7,54 cm x D 0,73 cm |
| Afmetingen pakje | H 4,2 cm x L 9 cm x W 18 cm |
| Productgewicht | 178g |
| Brutogewicht | 0,355kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1 |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Artikelcode | 10017012 |
Rated 4 van de 5 door Filo uit Bonne fonctionnalités Le téléphone est pas mal. Mais trop fin à mon goût.
Datum plaatsing: 2026-05-12
Rated 5 van de 5 door Alain uit ben c'est Xiaomi :-) Après le 9, le 10 (volé), le 13 5g (perdu), me voilà avec 15 5G. C'est toujours la qualité xiaomi au top : absolument rien à redire
Datum plaatsing: 2026-04-10
Rated 5 van de 5 door Eric uit Léger, fluide, puissant Bonjour, J'ai commandé le téléphone le 1er mars et l'ai recupéré le 4 mars en point relais, donc bravo à ElectroDépot ! Le téléphone est un cadeau pour mon épouse. J'ai fais les mises a jour et installé les applications dont elles se sert trés facilement. L'écran est grand, agréable, et très lumineux. La fluidité est remarquable, je n'ai pas trouvé de latence quelconque dans la vie quotidienne, juste mail, internet, réseaux sociaux, sms, appels. Tout est nickel, même le poids, on ne le sent pas en main et ma femme trouve que la préhension est top avec l'écran incurvé. La photo est accessoire pour nous, utilisée uniquement pour les fêtes de famille. La batterie semble solide, mais nous n'avons pas encore testé l'autonomie global car nous arrêtons la charge à 80%. Nous recommandons le Redmi note 15 5G.
Datum plaatsing: 2026-03-31