Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
AMSUNG Galaxy Z Fold7 256GB Zwart
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Model | Fold 7 |
| Systeem | Android 16 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| bedekking | Ja |
| Visualización | AMOLED |
| Grootte scherm | 6,5" |
| Grootte scherm in cm | 16,51cm |
| Processor | Snapdragon 8 Elite |
| Type processor | 4,47Ghz |
| RAM-geheugen | 12Go |
| Interne opslag | 256Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano, E-sim |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo, Qzss |
| Wifi | Optiek X6 |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 4 400 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Ja |
| Hoofdcamera | 200Mp |
| Selfie camera | 10Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip48 |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 15,84 cm x L 14,32 cm x D 0,42 cm |
| Afmetingen pakje | H 17,6 cm x L 9,6 cm x W 4,5 cm |
| Productgewicht | 215g |
| Brutogewicht | 0,4kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1,4 |
| Categorie (SAT) | D |
| Categorie SAR uitleg | 1,2 ≤ Das/Sat/Sar < 1,6 W/Kg |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SAMSUNG FRANCE |
| Postadres | 1 RUE FRUCTIDOR - CS 2003 93484 SAINT-OUEN CEDEX |
| E-mailadres | ASSISTANCE.SERVICE@SAMSUNG.COM |
| Artikelcode | 10012837 |
Rated 4 de 5 de Mariusz par [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Juste trop glissant dans les mains. Et a cause du zoom frontal compliqué a cliquer deux fois sur écran.
Date de publication: 2026-04-19
Rated 5 de 5 de Martiinn28 par Z fold 7 Un smartphone très qualitatif, avec un très belle écran intérieure. Super pour faire du multi tache, comme pour regarder les réseaux sociaux. Je recommande vraiment, pour tout ceux qui aime la technologie et un dising de fou. Merci samsung
Date de publication: 2026-04-15
Rated 5 de 5 de iza31530 par leger Le téléphone est beaucoup plus fin et plus léger que le fold5...
Date de publication: 2026-04-06
Rated 5 de 5 de DPeddy par Super écrans et utilisations multiples [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Les écrans sont très beaux et efficaces. Le format ouvert est idéal pour lire ou regarder des vidéos. La navigation est fluide. L'appareil photo est super, avec un zoom énorme et une bonne qualité des photos. Le poids est tout à fait raisonnable
Date de publication: 2026-03-29
Rated 5 de 5 de Houssine78 par Très fonctionnel et pratique Super smartphone nouvelle technologie très bel écran très lumineux très léger très fin incroyable vraiment très beau boulot
Date de publication: 2026-03-29
