Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Smartphone REALME Note 70T 4G 128GB Zwart
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | REALME |
| Model | Realme Note70 T |
| Systeem | Android 15 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| bedekking | Ja |
| Visualización | Ja |
| Grootte scherm | 6,75" |
| Grootte scherm in cm | 17,15cm |
| Processor | UNISOC T7250 |
| Type processor | 1,8 Ghz Octa-Core |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Uitbreidbaar Via Microsd-Poort Tot 2 Tb |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 4G |
| Type simkaart | Nano |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nee |
| Capaciteit van de batterij | 6 000 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 13Mp |
| Selfie camera | 5Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Ja |
| behuizing | Plastic |
| Bestendigheid | Ip54 |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 16,72 cm x L 7,66 cm x D 0,794 cm |
| Afmetingen pakje | H 3,6 cm x L 9 cm x W 18 cm |
| Productgewicht | 201g |
| Brutogewicht | 0,413kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,9 |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Artikelcode | 10014451 |
Rated 1 van de 5 door Anoniem uit ne le recommande pas smartphone qui n'est pas fait pour jouer au jeux personnellement il et fait que pour les appelles et recevoir les sms
Datum plaatsing: 2026-04-20
Rated 1 van de 5 door Bob 1 uit Sa marche pour quelques jours après sa marche plus l j'ai donné une étoile parce que le téléphone c'est pas bon du tout aussi c'est pas bon mais je sais pas comment mais j'irai tout au magasin où j'ai acheté le téléphone pour changer il a pas pris mais finalement ils ont pris pour réparer j'espère ça va passer bien
Datum plaatsing: 2026-04-07
Rated 4 van de 5 door Cedric 3540 uit Excellent rapport qualité prix Voilà maintenant 3 semaines que je l utilise et franchement pour le prix c est un excellent téléphone, batterie super endurante, le seul point faible c est la luminosité de l écran qui pourrait être un peu plus forte mais autrement top rien a redire je recommande pour les petits budget
Datum plaatsing: 2026-03-22
Rated 4 van de 5 door Janjanc26 uit Super portable Pour un premier prix bonne prise en main, pratique et intuitif. Bonne qualité d'appel. Très bon mobile.
Datum plaatsing: 2026-03-19
Rated 5 van de 5 door Rhyne uit Achat télephone de rechange Très satisfaisant corepond bien a l utilisation demander , j ai pue aller le chercher très rapidement ^^
Datum plaatsing: 2026-03-15