Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Mobiel LOGICOM E44 1,77" 4G Zwart
14€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | LOGICOM |
| Model | Logicom E44 |
| Systeem | Os Eigenaar |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| Weergave | LCD |
| Grootte scherm | 1,77" |
| Grootte scherm in cm | 4,5cm |
| Processor | Unisoc Ums9117-L |
| Type processor | Nb |
| RAM-geheugen | 48Mo |
| Interne opslag | 128Mo |
| Uitbreiding | Sdch Tot 32 Gb |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 4G |
| Type simkaart | Micro |
| GPS-compatibiliteit | Geen Gps |
| Wifi | Geen Wifi |
| Bluetooth | NC |
| NFC | Nee |
| Capaciteit van de batterij | 1 000 |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 0,08Mp |
| Selfie camera | 0Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Ja |
| behuizing | Plastic |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 11,62 cm x L 4,96 cm x D 0,14 cm |
| Afmetingen pakje | H 3,7 cm x L 15 cm x W 7 cm |
| Productgewicht | 150g |
| Brutogewicht | 0,17kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1,8 |
| Categorie (SAT) | D |
| Categorie SAR uitleg | 1,2 ≤ Das/Sat/Sar < 1,6 W/Kg |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Artikelcode | 10006839 |
Rated 4 de 5 de Gil06 par Mobile G4 + photo 30Ko Ce téléphone mobile répond exactement à mon besoin: il me suffit pour téléphoner et recevoir des SMS via la G4 . Le mode d'emploi téléchargé n'est pas assez détaillé mais il est plus complet que celui contenu dans la boite. Je n'ai pas choisi un modèle à clapet compte tenu des avis déposés.
Date de publication: 2026-04-08
Rated 3 de 5 de Romain2502 par Batterie ne tiens pas Même sans utiliser le portable au quotidien (téléphone de secours) la batterie ne tiens pas il faut le recharger tout les jours
Date de publication: 2026-04-05
Rated 4 de 5 de Moi25 par Mobile LOGICOM E44 4G 128Mo Noi J'ai acheté ce produit il y un mois, bon produit malgré une notice d'utilisation fournie par le fabricant incomplète Trop de paramètres non expliqués dans l'utilisation
Date de publication: 2026-03-24
Rated 4 de 5 de Momo par Fonctionnement Je n'ai pas mis en fonctionnement pour le moment. Je l utiliserai à partir d avril
Date de publication: 2026-03-21
Rated 5 de 5 de Mimosa par Je recommande Tout est parfait personnel bienveillant et respectueux
Date de publication: 2026-03-15
