Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Mobiel DORO 1855
54€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | DORO |
| Model | Doro 1855 |
| Systeem | Os Eigenaar |
| Lanceringsjaar | 2023 |
| Weergave | Ja |
| Grootte scherm | 2,4" |
| Grootte scherm in cm | 6,1cm |
| Type processor | Nb |
| RAM-geheugen | 48Mo |
| Interne opslag | 17Mo |
| Uitbreiding | Uitbreidbaar Via Micro Sd-Poort 128Gb Max |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 4G Lte |
| Type simkaart | Micro |
| GPS-compatibiliteit | Geen Gps |
| Wifi | Geen Wifi |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nee |
| Autonomie in gesprekmodus (u) | 6h |
| Capaciteit van de batterij | 1 000 |
| Snelladen | Nee |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 0,3Mp |
| Radio | Ja |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Ja |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Laadkabel, Oplaadaansluiting |
| Afmetingen product | H 12,84 cm x L 6,66 cm x D 1,29 cm |
| Afmetingen pakje | H 19 cm x L 11 cm x W 6,5 cm |
| Brutogewicht | 0,418kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,8 |
| Categorie (SAT) | C |
| Categorie SAR uitleg | 0,8 ≤ Das/Sat/Sar < 1,2 W/Kg |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | DORA AB |
| Postadres | JORGEN KOCKSGATAN 1B 211 20 MALMO |
| E-mailadres | SUPPORT.FR@DORO.COM |
| Artikelcode | 988928 |
Rated 5 van de 5 door FBRi uit Facile Le téléphone fonctionne très bien et facile à utiliser pour une personne malvoyante et âgée.
Datum plaatsing: 2026-05-10
Rated 5 van de 5 door Balle 3 uit Fonctionnel simple fluide Article très bien. Convient parfaitement à une personne âgée
Datum plaatsing: 2026-04-13
Rated 4 van de 5 door brig uit Pratique Aucun problème d'utilisation. Réception dans les délais.
Datum plaatsing: 2026-03-25
Rated 5 van de 5 door If53 uit Produit satisfaisant Article satisfaisant . Seule la livraison reste aleatoire
Datum plaatsing: 2026-03-23
Rated 5 van de 5 door NBF uit Simple d'utilisation J'ai acheté ce téléphone pour ma grand-mère de 90 ans. Il est très simple d'utilisation. La commande et la livraison ont été très rapide.
Datum plaatsing: 2026-03-16