Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
APPLE iPad 5 32GB WIFI REFURBISHED A+ GRADE
99€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | APPLE |
| Grootte scherm | 9,7" |
| Grootte scherm in cm | 24,638cm |
| Schermresolutie | 2048 X 1536 Qxga |
| Schermtechnologie | Ips |
| Type processor | Apple A9 |
| Vermogen van de processor (Ghz) | 1,84GHz |
| RAM-geheugen (Gb) | 2 |
| Totale opslagcapaciteit | 32Go |
| Aanvullende kenmerken | De iPad 5 (2017) is een uitstekende tablet om u dagelijks te begeleiden. Geniet van een optimale ervaring dankzij de nieuwste versie van iPad OS (multitasking, augmented reality, snelle notities, widgets, Facetime…) Het 9,7'' scherm is de perfecte balans tussen kijkcomfort en draagbaarheid. De Apple A9-processor zorgt voor een vloeiende werking en een geoptimaliseerde batterijduur. U ontgrendelt het met uw vingerafdruk: sneller en veiliger! Bescherm uw iPad eenvoudig met de meegeleverde witte beschermhoes. |
| Autonomie | 10h |
| Capaciteit van de batterij | 8 827 |
| Aansluittechniek | Lightning, Jack 3.5 Mm |
| aansluiting | Wi-Fi, Bluetooth |
| Uitbreiding | Nee |
| Camera vooraan | 1,2 Megapixels |
| Camera achteraan | 8 Megapixels |
| Systeem | Compatibel Ipad Os 16 |
| Tabletgebruik | Multimedia Tablet |
| Afmetingen product | H 16,95 cm x L 24 cm x D 0,75 cm |
| Afmetingen pakje | H 26,5 cm x L 31 cm x W 4,4 cm |
| Nettogewicht | 0,469kg |
| Brutogewicht | 0,727kg |
| Regelgevende tekst herverpakte mobiel | EC0 GRADE: Cover: zichtbare krassen en/of impact. Scherm: mogelijke lichte krassen, onzichtbaar bij het aanlichten van het scherm. Wordt geleverd met nieuwe compatibele accessoires. Refurbished product, hersteld en getest op meer dan 35 controle punten (onderdelen niet door Apple gecertificeerd). 1 jaar garantie geldig bij Electro Depot (niet in Apple Store). |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT (Specifieke Absorptie Tempo) of SAR (Specifieke Absorptie Ratio), is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg |
| Lichaam DAS | 0,41 |
| Ledematen DAS | 0,41 |
| Artikelcode | 968750 |
Rated 5 van de 5 door Rosai uit Tablette Bon produit et facile à manipuler et bien esthétique.
Datum plaatsing: 2026-02-11
Rated 5 van de 5 door Soso uit Très bon article Achat en avril fonctionne parfaitement bien pas de bug
Datum plaatsing: 2024-09-16
Rated 4 van de 5 door Syllussey uit Super Mon fils est très content facile à utiliser et avec une belle photo
Datum plaatsing: 2024-06-14
Rated 1 van de 5 door Samir uit Impossible de creer un compte clod Appareil n'accepte pas la création d'un nouveau compte. Demandant toujour de contacter les services Apple
Datum plaatsing: 2024-04-02
Rated 5 van de 5 door Tophe uit Très utilise iPad que j’ai acheté le mois décembre appareil nickel
Datum plaatsing: 2024-01-15