Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
Smartphone CROSSCALL Trekker M1 Core 16Gb Zwart Refurbished grade A+
69€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 1 jaar
Tot april 2027
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | CROSSCALL |
| Model | Trekker M1 Core |
| Systeem | Android 6.0 |
| Lanceringsjaar | 2016 |
| bedekking | Ja |
| Grootte scherm | 4,5" |
| Grootte scherm in cm | 11,43cm |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 210 |
| Type processor | 1,1 Ghz Quad-Core |
| RAM-geheugen | 2Go |
| Interne opslag | 161Go |
| Uitbreiding | Uitbreidbaar Via Micro Sd-Poort 128Gb Max |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 4G |
| Type simkaart | Micro |
| GPS-compatibiliteit | Gps&A-Gps&Glonass |
| Wifi | Wifi 5 |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| NFC | Nee |
| Autonomie in gesprekmodus (u) | 7h |
| Autonomie | 7h |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 8Mp |
| Selfie camera | 2Mp |
| Radio | Ja |
| Aansluittechniek | Micro-Usb |
| Jack 3.5 mm | Ja |
| Bestendigheid | Ip67 |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Câble d'alimentation |
| Afmetingen product | H 14,7 cm x L 7,7 cm x D 1,48 cm |
| Afmetingen pakje | H 14,5 cm x L 22,5 cm x W 2,7 cm |
| Productgewicht | 162g |
| Brutogewicht | 0,3kg |
| Staat | Refurbished Grade A+ |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,5 |
| Categorie (SAT) | B |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Regelgevende tekst herverpakte mobiel | DEFINITION GRADE A+ : Coque : aucune rayure ou impact. Écran : aucune rayure ou impact. Livré avec accessoires neufs compatibles (câble neuf). Produit Reconditionné, réinitialisé et testé sur plus de 35 points de contrôle (pièces non certifiées par Apple). Garantie 24 mois valable chez Electro Dépôt (pas en Apple Store). |
| Artikelcode | 10018453 |