Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
APPLE IPhone 12 128GB BLAUW - Refurbished grade ECO
229€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | APPLE |
| Model | Iphone 12 |
| Systeem | Compatibel Ios 15 |
| Lanceringsjaar | 2020 |
| bedekking | Nee |
| Schermdefinitie | FHD |
| Grootte scherm | 6,1" |
| Grootte scherm in cm | 15,5cm |
| Processor | A14 Bionische Chip |
| Type processor | 3,1 Ghz Hexa-Core |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano |
| GPS-compatibiliteit | Gps, A-Gps, Glonass, Galileo, Qzss |
| Wifi | Wifi 6 (2,4/5Ghz) |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Autonomie in gesprekmodus (u) | 17h |
| Batterijcapaciteit (mAh) 80% gegarandeerd | 2 815mAh |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Ja |
| Hoofdcamera | 12Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Aansluittechniek | Lightning |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Aluminium Frame En Glazen Achterkant |
| Bestendigheid | Ip68 |
| Kleuren | Rood |
| Aanvullende kenmerken | ° Naar de snelheid en verder. De 5G-snelheid. Een A14 Bionic-chip, de snelste op een smartphone. Een randloos OLED-scherm. De Ceramic Shield, die de valbestendigheid verviervoudigt. En de Nachtmodus op elke camera. ° 11 biljoen bewerkingen per seconde. De A14 Bionic-chip is de snelste smartphonechip en verlegt opnieuw de grenzen van het mogelijke. Hij voert biljoenen bewerkingen uit op de Neural Engine en maakt filmen in Dolby Vision mogelijk, een prestatie die zelfs professionele filmcamera’s niet kunnen bereiken. Zeer energiezuinig, biedt hij een uitstekende batterijduur. En zijn geavanceerde capaciteiten geven hem een voorsprong op de toekomst. ° Ons beste iPhone-scherm tot nu toe Een oneindig groter contrast. Ongelooflijke kleurprecisie. Een aanzienlijk hogere pixeldichtheid5. Het resultaat is verbluffend. Op het OLED-scherm zijn lichte delen helderder, zwarttinten dieper, en elk detail wordt versterkt door een indrukwekkende resolutie. Het is veruit het beste iPhone-scherm dat we ooit hebben gemaakt, en het strekt zich uit van rand tot rand van het toestel. |
| Toebehoren. | Lightning-Kabel (Oplader, Headset Niet Inbegrepen) |
| Afmetingen product | H 14,67 cm x L 7,15 cm x D 0,74 cm |
| Afmetingen pakje | H 17,5 cm x L 9,5 cm x W 4,5 cm |
| Productgewicht | 164g |
| Brutogewicht | 0,3kg |
| Staat | Refurbished Grade Eco |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1 |
| Categorie (SAT) | C |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Regelgevende tekst herverpakte mobiel | Graad ECO Toestel: zichtbare krassen en/of stoten. Scherm: kan microkrasjes vertonen, onzichtbaar wanneer het toestel aan staat. Wordt geleverd met nieuwe, passende accessoires (nieuwe kabel). Refurbished product, gereset en getest op meer dan 35 controlepunten (onderdelen niet gecertificeerd door Apple). 24 maanden garantie geldig bij Electro Dépôt (niet bij de Apple Store). |
| Artikelcode | 10009642 |
Rated 4 de 5 de Manu par 40 J’aurais bien voulu voir l’appareil avant de partir avec
Date de publication: 2025-12-20
Rated 1 de 5 de Holà holà 246 par Il chauffe trop J’ai acheté ce téléphone et il était très chaud au niveau de la batterie donc je l’ai ramené aussitôt parce que ce n’est pas normal
Date de publication: 2025-11-27
Rated 2 de 5 de Ali par iPhone 12 de mauvaise qualité. J’ai acheté l’iPhone 12i il y a quelques jours et très déçu, Le telephone chauffe et il se s’éteint tout seul alors que la batterie est encore pleine .
Date de publication: 2025-08-16