Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
APPLE iPhone 13 128 Gb blauw refurbished Grade ECO nieuwe batterij
359€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 1 jaar
Tot mei 2027
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | APPLE |
| Model | Iphone 13 |
| Systeem | Ios |
| Lanceringsjaar | 2021 |
| Grootte scherm | 6,1" |
| Grootte scherm in cm | 15,5cm |
| Processor | Apple A15 Bionic |
| Type processor | 3,2 Ghz Octa-Core |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano, E-sim |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Galileo, Qzss |
| Wifi | Wifi 6 (2,4/5Ghz) |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Batterijcapaciteit (mAh) 80% gegarandeerd | 3 227mAh |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 12Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Lightning |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Aluminium Frame En Glazen Achterkant |
| Bestendigheid | Ip68 |
| Kleuren | Blauw |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 14,67 cm x L 7,15 cm x D 0,77 cm |
| Afmetingen pakje | H 15,35 cm x L 8,23 cm x W 4 cm |
| Productgewicht | 173g |
| Brutogewicht | 0,36kg |
| Staat | Refurbished Grade Eco |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1 |
| Categorie (SAT) | C |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Regelgevende tekst herverpakte mobiel | Graad ECO Toestel: zichtbare krassen en/of stoten. Scherm: kan microkrasjes vertonen, onzichtbaar wanneer het toestel aan staat. Wordt geleverd met nieuwe, passende accessoires (nieuwe kabel en scherm bescherming). Refurbished product, gereset en getest op meer dan 35 controlepunten (onderdelen niet gecertificeerd door Apple). 24 maanden garantie geldig bij Electro Dépôt (niet bij de Apple Store). |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | DPA EUROPE |
| Postadres | 7 RUE GABIAN 98000 MONACO |
| E-mailadres | CONTACT@DPA-EUROPE.COM |
| Artikelcode | 10004055 |
Rated 5 de 5 de croc par bon compromis par rapport à un neuf au niveau prix remplace un iphone 12 S dont la batterie est HS déjà acheté reconditionnement et qui m'a servi 2 ans 1/2
Date de publication: 2025-04-06
Rated 1 de 5 de Foubz par Le portable bug a mort Le portable bug et parfois se bloque avec un message d’erreur
Date de publication: 2025-01-02
Rated 4 de 5 de Velleda35 par Excellentes prestations Très contente de l’ensemble des propositions et des conditions d’achat
Date de publication: 2024-12-17