Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
CD Radio EDENWOOD BOOMBOX Bluetooth
69€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Vermogen | 65W |
| Radioband | Pll Fm-Radio (Automatisch Zoeken) |
| Radio | Ja |
| Aansluittechniek | aux in, bluetooth, USB |
| Jack | Ja |
| Alarm | Nee |
| Cd/cd-R-lezer | Mp3, Cd |
| Audioformaat | MP3 |
| Aantal batterijen | 8 |
| Referentie batterijen | R20 |
| Kleuren | Zwart |
| Nettogewicht | 3,6kg |
| Brutogewicht | 4,2kg |
| Afmetingen pakje | H 23,7 cm x L 24,6 cm x W 53,2 cm |
| Afmetingen product | H 23,7 cm x L 24,6 cm x D 53,2 cm |
| Stroomverbruik in stand-bymodus | 0,2W |
| Automatisch uitschakelen | 15min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 959753 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de Val par Très bon produit C’est un excellent produit avec une qualité de son très appréciable. Je recommande.
Date de publication: 2026-03-13
Rated 5 de 5 de Maxou 31 par Très très bien Bonjour je suis vraiment content de mon achat vraiment un super poste avec les options USB bluetooth que je voulais
Date de publication: 2026-03-08
Rated 5 de 5 de Emy74 par Top son lumière Top lumière ambiance très bon son pour ado super content
Date de publication: 2026-02-10
Rated 4 de 5 de Anonyme par Fonctionne super bien Super matériel il fonctionne super bien je le recommandé au gens
Date de publication: 2026-01-29
Rated 5 de 5 de Tof29 par Pratique et de qualité Pratique et de qualité . Utilisation facilité par la télécommande
Date de publication: 2026-01-07
