Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
TV QLED 65" THOMSON 65QG7C14 144Hz
529€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | THOMSON |
| Energieklasse | F |
| Grootte scherm in cm | 165cm |
| Grootte scherm | 65" |
| Resolutie | Uhd 4K |
| Visualización | QLED |
| Smart TV | Google TV |
| Aanbevolen kijkafstand | 1,97 - 2,30M |
| Bluetooth | Ja |
| HDR | Hdr 10 |
| Wifi | Ja |
| TV-tuner | DVB-T2 / TNT_HD, DVB-T / TNT_HD, DVB-S2, DVB-S, DVB-C |
| Contrast | 4 000 : 1 |
| USB-functies | Afspelen Van Audio, Foto’S, Video |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 4 |
| Waarvan aantal HDMI 2.1-poorten | 2 |
| Scart | 0 |
| Optisch | 1 |
| Jack | Ja |
| Programmeerbare slaapstand | Ja |
| Geluidsresolutie | 2x10W |
| Schermfrequentie | 144Hz |
| Toebehoren. | 1 télécommande |
| Ambilight | Nee |
| Common interface | Ci + |
| Productgewicht | 19,1kg |
| Muursteun | I3, F3, D3 |
| Afmetingen product | H 87cm x L 145cm x D 28cm |
| Afmetingen pakje | H 93 cm x L 161 cm x W 16 cm |
| Brutogewicht | 24,5kg |
| Artikelcode | 10018671 |
