Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
HP ENVY 6132e All-in-one Printer - Inclusief 6 maanden Instant Ink
79€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | HP |
| Type | Multifunctionele Printer Met Cartridges |
| Functies | Afdrukken Van Foto’S, Afdrukken, Scanner, Fotokopieertoestel |
| Type inktpatroon (printer) | Met Cartridges |
| Referenties patronen | Hp 308 |
| Afdrukformaat | Tot A4 |
| Wifi | Ja |
| Wifi direct | Ja |
| Bluetooth | NC |
| Compatibiliteit PC/MAC | Mac Os, Windows |
| automatisch recto verso | Ja |
| Max afdrukkwaliteit | 4.800 X 1.200 Ppp |
| Afdruksnelheid in zwart (pagina's/min) | 10 |
| Afdruksnelheid in kleur (pagina's/min) | 7 |
| papierinvoer | 100 Bladen |
| Papierformaten | A4 |
| max scankwaliteit | 1200Ppp |
| Touchscreen | Ja |
| Afmetingen product | H 13,6 cm x L 43,3 cm x D 36,1 cm |
| Afmetingen pakje | H 13,6 cm x L 43,3 cm x W 51,3 cm |
| Nettogewicht | 5,22kg |
| Brutogewicht | 6,35kg |
| Kleuren | Wit |
| Aanvullende kenmerken | ► All-in-one printer met printen, kopiëren en scannen ► Snelheid tot 10 pagina's/min in zwart-wit en 7 pagina's/min in kleur ► Afdrukresolutie tot 4800 x 1200 dpi ► USB- en Wi-Fi-verbinding met mobiel printen ► Papierlade van 100 vellen ► Automatisch dubbelzijdig afdrukken ► Randloos fotoprinten ► Compatibel met HP+ voor geavanceerde functies ► Dynamische beveiliging die het gebruik beperkt tot HP-cartridges |
| Toebehoren. | Startcartridges, USB Type B-kabel niet inbegrepen |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | HP.INC |
| Postadres | HP REG 23010 08028 BARCELONA |
| E-mailadres | REG@HP.CPM |
| Artikelcode | 10002597 |
Rated 1 de 5 de Omer par Les employés sont vraiment désagréable j’ai acheté chez vous juste pour le prix
Date de publication: 2026-03-21
Rated 4 de 5 de ange76 par Simple d'utilisation. Maison serieuse. Prix, livraison, tout c'est deroulé comme d'habitude.
Date de publication: 2026-03-18
Rated 5 de 5 de Flo par Bon produit Satisfaite du produit. Bon rapport qualité /prix.
Date de publication: 2026-03-16
Rated 2 de 5 de Julie04 par Imprimante bruyante et qualité impression moins bonne que ma précédente imprimante Le produit ne correspondait pas à ma précédente imprimante, je l’ai retournée . Je dois vous en commander une autre .
Date de publication: 2026-03-12
Rated 1 de 5 de Goeft67 par Problème de confirguration et connection depuis pc Je n'arrive pas à installer l'imprimante et le scanneur associé sur le PC pour imprimer depuis word et excel (autre que pdf) ou scanner et imprimer depuis un logiciel métier ( il ne voit pas le matériel) et quand je vais dans paramètres/imprimante et consulte le scanner, windows me demande de connecter un scanner alors que celui-ci est présent !!
Date de publication: 2026-03-11
