Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Plancha TEFAL Giant - CB631810
79€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | TEFAL |
| Vermogen (W) | 2 300W |
| Aantal personen | 12 |
| Kookoppervlak | 30,5 x 55 |
| Afneembare platen | Nee |
| Kookoppervlak (breedte in cm) | 30,5cm |
| Vetvanger | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Afmetingen product | H 3,51 cm x L 61,3 cm x D 75 cm |
| Afmetingen pakje | H 42 cm x L 12,8 cm x W 67 cm |
| Brutogewicht | 4,78kg |
| Artikelcode | 10008138 |
Rated 5 van de 5 door Dom uit Heureux Très satisfait Super pour la cuisson de légumes et de viandes Miammmm !!!
Datum plaatsing: 2025-11-07
Rated 5 van de 5 door Matthieu uit Grande plancha facile à nettoyer J'avais un ancien modèle de plancha Téfal plus petit. Je viens d'acheter celui-ci, beaucoup plus grand mais aussi beaucoup plus facile à nettoyer.
Datum plaatsing: 2025-09-08
Rated 5 van de 5 door Willou uit Plancha familiale Très bon produit chauffe fort tout de suite et simplicité de nettoyage ,beaucoup d espace de cuisson
Datum plaatsing: 2025-09-07
Rated 5 van de 5 door Dodo uit Très bon produit Très bon produit et bon rapport qualité prix facile à nettoyer
Datum plaatsing: 2025-09-07
Rated 5 van de 5 door Nath uit Nettoyage rapide J’ai acheté cette article et je suis satisfaite du produit
Datum plaatsing: 2025-09-02