Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
InnovaGoods V0103952 Clip- & Tafelventilator
79€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | INNOVAGOODS |
| Type | Plafondventilator |
| Kleuren | Grijs |
| Aantal snelheden | 6 |
| Schommeling vent | Nee |
| Vermogen (W) | 72W |
| Timer | Ja |
| Afstandsbediening | Ja |
| Afmetingen product | H 54 cm x L 54 cm x D 20 cm |
| Afmetingen pakje | H 20 cm x L 54 cm x W 54 cm |
| Aanvullende kenmerken | De plafondventilator is een efficiënt systeem dat een aangenaam verkoelend gevoel biedt op een gezonde manier. Dankzij de DC-motor is deze ventilator zeer stil. De bladen zijn inklapbaar, wat een echt voordeel is voor het design van uw interieur. Hij wordt geleverd met een afstandsbediening waarmee u de 6 verschillende snelheden kunt instellen voor een optimaal gebruik. (vereist twee AAA-batterijen, niet inbegrepen). Hij is uitgerust met LED-verlichting waarbij u 3 verlichtingsmodi kunt selecteren, afhankelijk van uw voorkeuren. |
| Brutogewicht | 6,7kg |
| Artikelcode | 10003188 |