Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Siliconen Keukenkwast
1€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Producttype | penseel |
| Kleuren | Verscheidene Kleuren |
| Hoofdmateriaal | silicone |
| Aanvullende kenmerken | Siliconen kwast voor in de keuken |
| Afmetingen product | H 26 cm x L 4,2 cm x D 1 cm |
| Afmetingen pakje | H 26 cm x L 4,2 cm x W 1 cm |
| Brutogewicht | 0,067kg |
| Artikelcode | 10017201 |
Rated 5 van de 5 door Aristide uit Cool Facile à utiliser, merci beaucoup. Je recommande !
Datum plaatsing: 2026-04-29