Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
PC-monitor PHILIPS 24" 24E2N1110-120Hz/1ms
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | PHILIPS |
| Grootte scherm | 24" |
| Grootte scherm in cm | 60,96cm |
| Gebruik | Kantoor/Multimedia |
| Schermresolutie | 1920 X 1080 Fhd |
| Curved | Nee |
| Schermformaat | 16/9 |
| Paneeltype | Ips |
| Schermafwerking | Antireflectie |
| Lichtheidspercentage (Cd/m²) | 300 (Cd/M²) |
| Responstijd (ms) | 1Ms |
| Aansluittechniek | Hdmi (Kabel Meegeleverd), Vga |
| Toebehoren. | 1 Hdmi-Kabel |
| Luidspreker | Nee |
| Schermfrequentie | 120Hz |
| Bluelight filter | Ja |
| Inklapbare voet | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| VESA-norm | 100X100 |
| Energieklasse | E |
| Verbruik in slaapstand (W) | 0,5W |
| Nettogewicht | 2,16kg |
| Brutogewicht | 4,07kg |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | Deze monitor bevat tal van functies waarmee u met absolute precisie kunt werken. Met zijn Full HD-resolutie, een verversingssnelheid van 120 Hz en een MPRT van 1 ms, levert deze monitor gedetailleerde beelden met een uitzonderlijke scherpte. |
| Afmetingen product | H 37,8 cm x L 54,2 cm x D 12,4 cm |
| Afmetingen pakje | H 41 cm x L 61,2 cm x W 18 cm |
| Artikelcode | 10010506 |
Rated 5 van de 5 door Virginie uit Parfait Fonctionne parfaitement bien, prix très raisonnable.
Datum plaatsing: 2026-03-22
Rated 5 van de 5 door Maryline uit Parfait J'en suis très satisfaite Excellent produit et prix compétitif Merci Electro Dépôt
Datum plaatsing: 2026-03-22
Rated 5 van de 5 door Moi uit Écran Très bon matériel image très claire sans aucun problème
Datum plaatsing: 2026-03-20
Rated 5 van de 5 door DJF 59 uit Ecran PC 24" Très bonne qualité, écran clair et net, je recommande cet écran
Datum plaatsing: 2026-03-19
Rated 5 van de 5 door Snake Lightning uit Très bon rapport qualité-prix Peu cher est vraiment vraiment satisfaisant. On notera qu'il manque des hauts parleurs ou a minima une sortie son jack, mais pour le prix on peut comprendre les concessions qui ont été faites.
Datum plaatsing: 2026-03-15
