Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Gaming-pc-scherm IIYAMA G-MASTER GB32272QSU-B1 32" QHD 180Hz/0,5ms
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | IIYAMA |
| Grootte scherm | 32" |
| Grootte scherm in cm | 81,28cm |
| Gebruik | Gaming |
| Schermformaat | 16/9 |
| Paneeltype | Ips |
| Schermafwerking | Mat, Antireflectie |
| Contrast | 80 000 000 : 1 |
| Helderheid | 400Nits |
| HDR | Hdr 10 |
| Responstijd (ms) | 0,5Ms |
| Aansluittechniek | Displaypoort, 2 Usb - C, 2 Usb, 2 Hdmi |
| Toebehoren. | 1 Hdmi-Kabel, 1 Display Port-Kabel, Micro-Usb3.0-Kabel |
| Vermogen | 10W |
| Schermfrequentie | 180Hz |
| Bluelight filter | Ja |
| FreeSync / G-Sync | Nvidia G-Sync |
| Inklapbare voet | Nb |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| VESA-norm | 100X100 |
| Energieklasse | E |
| Verbruik in slaapstand (W) | 0,5W |
| Nettogewicht | 9,4kg |
| Brutogewicht | 11,9kg |
| Kleuren | Zwart |
| Afmetingen product | H 51 cm x L 72 cm x D 18 cm |
| Afmetingen pakje | H 51 cm x L 80 cm x W 19 cm |
| Artikelcode | 10015166 |
Rated 5 van de 5 door Pat85 uit Écran Écran de bonne taille et couleur parfaite ........
Datum plaatsing: 2026-04-02
Rated 5 van de 5 door Victoire21022011 uit Super produit Ça fait 1 mois que j'utilise l'écran et i est incroyable, super qualité et très fluide
Datum plaatsing: 2026-03-02
Rated 5 van de 5 door La voilerie uit Ecran époustouflant! Très bon écran pour se que je fais avec. Branchement très pratique avec répétiteur de ports USG et une taille qui vous en met plein les yeux. Son pied permet de le mettre dans n'importe quelle position.
Datum plaatsing: 2026-02-25
Rated 5 van de 5 door Fanou uit Super visibilité J'ai acheté ce méga écran, pas pour jouer (71 ans) mais pour regarder des films quand je fais du tapis de marche et du vélo. Très contente de mon achat.
Datum plaatsing: 2026-02-21
Rated 2 van de 5 door Boulou uit Pas adapté pour mon utilisation personnelle Écrans adapté pour des rpg jeux solo mais pas fps , beaucoup trop de latence avec un déchirement d'image
Datum plaatsing: 2026-02-03