TCL 65MQLED75K - TV 65" MINILED 4K UHD 144Hz GoogleTV
  • F A G
    TCL 65MQLED75K - TV  65
  • F A G
    TCL 65MQLED75K - TV  65
    TCL 65MQLED75K - TV  65
    TCL 65MQLED75K - TV  65
    TCL 65MQLED75K - TV  65
    TCL 65MQLED75K - TV  65
    TCL 65MQLED75K - TV  65
    TCL 65MQLED75K - TV  65
69995
waarvan 5
Terugname van uw oud toestel
We nemen uw oud toestel gratis terug mee.
Meer weten
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
Merk TCL
Energieklasse F
Grootte scherm in cm 165cm
Grootte scherm 65"
Resolutie Uhd 4K
Weergave MINI LED QLED
Smart TV Google TV
Aanbevolen kijkafstand 1,97 - 2,30M
Bluetooth Ja
HDR Hdr 10
Wifi Ja
TV-tuner DVB-T2 / TNT_HD, DVB-S2, DVB-C
Helderheid 1 000Nits
USB-functies Afspelen Van Audio, Foto’S, Video
Aantal HDMI-aansluitingen 4
Waarvan aantal HDMI 2.1-poorten 4
Scart 0
Optisch 1
Jack Nee
Programmeerbare slaapstand Ja
Geluidsresolutie 2x10W + 20W
Schermfrequentie 144Hz