Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Buis AMSTRAD GAMERTUBE LED 130cm
19€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | AMSTRAD |
| Type | Led-Buis |
| Fitting | Usb |
| Vermogen (W) | 12W |
| Aangesloten model | Nee |
| Compatibiliteit : Siri / Google Assistant | Nee |
| Aanvullende kenmerken | ° RGB LED-buis van 130 cm hoogte ° Diameter 3 cm ° Voorzien van 72 LED’s (5050 RGB) ° Werkt in automatische modus, programma’s of op het ritme van de muziek ° Meer dan 100 mogelijke combinaties dankzij de aanpassing van kleuren en LED-intensiteit ° Wordt geleverd met een draadloze afstandsbediening (batterij CR 2032 niet inbegrepen) ° Wordt geleverd met een vloerstandaard en 2 muurbeugels ° Voeding 220V via USB-Type C-kabel ° Netadapter niet inbegrepen ° Ideaal voor verschillende toepassingen: - RGB-verlichting - Gamingverlichting - Verlichting voor slaapkamer |
| Afmetingen product | H 130 cm x L 3 cm x D 3 cm |
| Afmetingen pakje | H 4,2 cm x L 9,5 cm x W 134,5 cm |
| Brutogewicht | 0,96kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | CHURCHILL |
| Postadres | 20 RUE SAINT GILLES 75003 PARIS |
| E-mailadres | ASSISTANCE@CHURCHILL.WORLD |
| Artikelcode | 10001836 |
Rated 5 van de 5 door Backstage uit Effets lumineux sympa Produits au top bon rendu lumineux et facile d'utilisation. Livraison rapide
Datum plaatsing: 2026-03-09
Rated 5 van de 5 door Liobylio07 uit Super bien Juste PARFAIT ✌️👌👑🙏🙈🥳.... Je le recommande fortement
Datum plaatsing: 2026-01-27
Rated 5 van de 5 door syl874 uit effet sympa trés sympa comme effet, attention prévoir l'achat de l'alimentation en USB C. Dommage qu'elle ne soit fournie.
Datum plaatsing: 2025-10-29
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Éclairage au top Acheter pour mon fils nickel super produit au top
Datum plaatsing: 2025-10-12
Rated 5 van de 5 door Zaza uit Va très bien Très bien c se que je voulais article correct par contre la livraisons par chronopost c zero
Datum plaatsing: 2025-08-18