Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
MEDION AKOYA E15223 MD62644 Laptop - 15.6 inch - Celeron - 4GB RAM - 128GB SSD
249€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | MEDION |
| Grootte scherm | 15,6" |
| Grootte scherm in cm | 39,6cm |
| Gebruik | Meest |
| Schermresolutie | 1920 X 1080 Fhd |
| Schermfrequentie | 60Hz |
| Processor brand | Intel |
| Processor | Intel N100 |
| Snelheid van de processor (GHz) | 0,8GHz |
| Snelheid van de processor in turbomodus (GHz) | 3,4GHz |
| Aantal cores | 4Cœurs |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Grafische kaart | Intel Uhd Graphics |
| Speciale grafische kaart | Nee |
| Opslagcapaciteit (Gb) | 128Gb Ssd |
| Systeem | Windows 11 Home S |
| Software | Inclusief 1-Jarig Persoonlijk Microsoft 365-Abonnement |
| ETHERNETPOORT | Ja |
| USB-poort(en) 3.2 | 3 |
| HDMI-poort(en) | 1 |
| Uitgang oortelefoon | Ja |
| Wfi | Wifi |
| Bluetooth | Ja |
| Lezer / Brander | Nee |
| Kaartlezers | Ja |
| Webcam | Ja |
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Type batterij | Lithium Polymeer |
| Aantal cellen | 2 |
| Type toetsenbord (AZERTY/QWERTY) | Azerty Be Toetsenbord |
| Kleuren | Grijs |
| Afmetingen product | H 22,9 cm x L 35,7 cm x D 1,75 cm |
| Afmetingen pakje | H 35 cm x L 54,1 cm x W 8,3 cm |
| Nettogewicht | 1,605kg |
| Brutogewicht | 1,75kg |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 8.7 |
| Artikelcode | 10011156 |
Rated 4 van de 5 door toto uit bien tres bien mais disque trop petit il faudrais un plus gros en capacité
Datum plaatsing: 2026-03-08
Rated 3 van de 5 door Chris uit Bof bof Hellas bcp de ralentissement de chargement ! Aussi non bon petit pc ! Mais faut pas lui demander de la rapidité entre les ouvertures de page etc
Datum plaatsing: 2026-01-31
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Ordinateur Très contente de mon ordinateur portable merci beaucoup
Datum plaatsing: 2026-01-21
Rated 1 van de 5 door Anoniem uit Brol Slecht; toetsenbord letters en cijfers direct mat, kan haast niets aan, loopt continue vast en is niet geschikt voor de laatste Windows 11 en ik had graag een ongebruikt apparaat gehad. Het is geen revisietoestel.
Datum plaatsing: 2025-12-28
Rated 1 van de 5 door Del86 uit Mauvaise qualité J’ai acheté cet article le mois passé et il le pavé tactile ne fonctionne pas, quand je l’ai ramené on m’a demandé d’attendre minimum 1mois le temps qu’il parte en réparation. Je suis déçu
Datum plaatsing: 2025-12-14
