Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
BEPER Verstuiver 90ml
4€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | BEPER |
| Producttype | Verstuiver |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| Kleuren | Grijs En Transparant |
| Aanvullende kenmerken | Van glas en staal met doorzichtige maatbeker Handig om te koken en om de kruiden correct af te meten, vooral voor wie het licht wil gebruiken om voedsel te kruiden. Ook ideaal voor gebruik met de heteluchtfriteuse, door olie te sprayen in plaats van een kwast te gebruiken tijdens het koken en frituren, precies omdat het de controle over de hoeveelheid olie vergemakkelijkt. Kan ook gebruikt worden voor andere vloeibare smaakmakers zoals azijn, citroensap, sojasaus, water, enz. Inhoud: 90 ml |
| Afmetingen product | H 18,5 cm x L 4 cm x D 4 cm |
| Afmetingen pakje | H 19 cm x L 3 cm x W 3 cm |
| Brutogewicht | 0,25kg |
| Artikelcode | 10002697 |
Rated 1 van de 5 door Seve64 uit Je ne recommande pas Après le nettoyage j'ai mis l'huile et la basse de la bouteille a cassé net très dessus de cette achat
Datum plaatsing: 2026-04-26
Rated 1 van de 5 door Amande uit Pas super malheureusement J’ai acheté ce produit le mois dernier et je n’a pas eu la chance de pouvoir m’en servir plus d’une fois ! L’embout qui sert à pulvériser na pas tenu donc poubelle ! Mauvaise série ou autre je ne sais pas
Datum plaatsing: 2026-04-10
Rated 1 van de 5 door Arena13 uit Ne fonctionne pas Le.mie' ne fonctionne pas avec de l'huile d'olive , impossible de projeter, je 'lavais testé avec de l'eau il marchait correctement , l'huile c'est trop épais je suppose, je ne peux pas l'utiliser dommage
Datum plaatsing: 2026-04-05
Rated 1 van de 5 door Nany68 uit Déçue Cassé à la première utilisation en vissant le pistolet lors du remplissage. Fragile ou défaut.....
Datum plaatsing: 2026-04-02
Rated 1 van de 5 door Ita uit Dommage J’ai été déçu par cet article que j’ai ramené, car le petit embout blanc chargé de pulvériser de manière homogène ne tient pas, donc l’article perd toute son utilité.
Datum plaatsing: 2026-03-23