Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
KOFFIEZETAPPARAAT SENSEO HD6553/21
59€95
Videos
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | PHILIPS |
| Type koffiezet | Senseo |
| Kleuren | Blauw Grijs |
| Druk (bar) | 1,5bar |
| Systeem | Senseo-Pads |
| Aantal tassen | 2 |
| Inhoud | 0,7L |
| Afneembaar reservoir | Ja |
| Zichtbaar waterpeil | Ja |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Stopzetting van het doorlopen van de koffie | Ja |
| Capsulerecuperatiebak | Nee |
| Vermogen (W) | 1 450W |
| Schoonmaak | Eenvoudig |
| Aanvullende kenmerken | Een heerlijke koffie met één druk op de knop dankzij deze Senseo koffiepadmachine: - 1 of 2 kopjes tegelijk, op de optimale temperatuur - De SENSEO® Aroma Booster-technologie haalt het beste uit de koffiepads - Crema Plus: een verbeterde, rijke schuimlaag - Een heerlijke crèmelaag, het kenmerk van de SENSEO® kwaliteit - Eenvoudig en snel in gebruik - Unieke koffiezetmachine die 2 kopjes tegelijk bereidt - Een ruime keuze aan koffie en smaakvolle dranken, voor elk wat wils |
| Afmetingen product | H 33 cm x L 21 cm x D 31 cm |
| Afmetingen pakje | H 37,5 cm x L 22,9 cm x W 39,5 cm |
| Nettogewicht | 1,756kg |
| Brutogewicht | 2,32kg |
| Artikelcode | 956888 |
Rated 5 van de 5 door Sissi23 uit Simple d'utilisation J'ai acheté cet article le mois dernier et j'en suis satisfaite
Datum plaatsing: 2026-03-20
Rated 5 van de 5 door stef21 uit satisfait de mon achat article satisfaisant et avec ma couleur préférée, en bleu !
Datum plaatsing: 2026-03-15
Rated 4 van de 5 door Tata57 uit Moyen Un peu moins performante que la première que j'avais depuis 5 ans
Datum plaatsing: 2026-03-08
Rated 5 van de 5 door Le retais uit Cafetière Senseo très pratique et prix correct J'ai acheté ce produit le mois dernier et j'en suis très satisfait
Datum plaatsing: 2026-03-08
Rated 5 van de 5 door tauber uit manque une pièce je l'ai reçue sans problème merci il manque une pièce et j'espère que le SAV va peut-être me la fournir
Datum plaatsing: 2026-03-05
