Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Tafelkoelkast VALBERG TT TU 127 D S742C
Ontdek onze Tafelkoelkast VALBERG TT TU 127 D S742C
Statische koeling
Deze statische koelkast laat toe de koude op een natuurlijke manier te verdelen, elke zone is gewijd aan een soort voedsel.Voor 1 persoon
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 126 L, perfect voor een alleenstaand.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt39 dB, wat overéénstemt met stil.Omkeerbare deur
Dankzij de omkeerbare deur (kit meegeleverd), kunt u de openingsrichting van de deur veranderen om de toegang tot de koelkast te vergemakkelijken naargelang de indeling van de keuken.Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type koelkast | Koelkast Tafelmodel |
| Kleuren | Silver |
| Aantal personen | 1 |
| Totaal netto volume | 126L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 126L |
| Type koude | Statisch |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, handmatig |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 0 |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Aantal rekjes diepvriezer | 3 |
| Energieklasse | D |
| Geluidsniveau | 39dB |
| Alarm open deur | Nee |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 1 |
| Hoogte product | 85cm |
| Afmetingen product | H 85 cm x L 55 cm x D 58 cm |
| Afmetingen pakje | H 88,5 cm x L 57 cm x W 58 cm |
| Brutogewicht | 30kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 988886 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 van de 5 door Corinne uit Très pratique grande capacité Très contente de mon achat , pratique grande capacité
Datum plaatsing: 2026-04-02
Rated 5 van de 5 door Swannie uit Silencieux Un petit frigo qui offre tout de même une bonne capacité de stockage. Je l'utilise depuis 1 mois. Il fonctionne correctement et silencieusement.
Datum plaatsing: 2026-03-26
Rated 1 van de 5 door Val uit Produit non conforme au descriptif Produit non conforme au descriptif qui mentionne un congélateur, qui n'existe pas !
Datum plaatsing: 2026-03-25
Rated 3 van de 5 door mmm uit bien mais modification porte difficile Le produit est bien en lui meme, mais il a été vraiment compliqué de changer l'axe de la porte pour une ouverture à gauche plutôt qu'a droite. idealement, il faudrait pouvoir choisir l'axe d'ouverture à la commande.
Datum plaatsing: 2026-03-19
Rated 5 van de 5 door gege uit facile d'utilisation très bon produit très bonne qualité et le prix compétitif
Datum plaatsing: 2026-03-19
