Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
VALBERG combi koelkast CNF 270 D S625C
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Silver |
| Aantal personen | 3 |
| Totaal netto volume | 270L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 199L |
| Nuttig volume diepvriezer | 71L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | Geventileerd |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 3,5 |
| Aantal rekjes diepvriezer | 4 |
| Energieklasse | D |
| Geluidsniveau (dB) | 38 |
| Minimale werkingsomgeving (°C) | 10°C |
| Maximale werkingsomgeving (°C) | 38°C |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 1 |
| Positie diepvriezer | Onder |
| Hoogte product | 180cm |
| Afmetingen product | H 180 cm x L 54,5 cm x D 62,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 188 cm x L 66,5 cm x W 58 cm |
| Brutogewicht | 54,5kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10007145 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Dom uit Bon produit Je ne regrette absolument pas mon achat. Je vais acheter prochainement une gazinière. La livraison a été parfaite. Je voudrais également acheter un téléviseur mais je n'y connais rien. Si vous avez la possibilité de m'aider , j'en serais ravie.
Datum plaatsing: 2026-04-20
Rated 5 van de 5 door RiRi91 uit Super Acheter ce produit le mois dernier. Silencieux colori sympa.
Datum plaatsing: 2026-04-19
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Bon produit Nickel. Bon produit. Livraison et reprise de l'ancien impeccable. Je recommande
Datum plaatsing: 2026-04-17
Rated 5 van de 5 door Ameli uit Satisfaite J’ai acheté ce produit il y a quelques semaines et j’en suis très satisfaite. Livraison au top, rapide.
Datum plaatsing: 2026-04-16
Rated 5 van de 5 door Fil uit Frigo et congélateur Parfait fonctionne bien satisfait du produit et service
Datum plaatsing: 2026-04-15
