Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Koelkast 4 Deuren VALBERG 4D 474 D X625C
Ontdek onze Koelkast 4 Deuren VALBERG 4D 474 D X625C
No Frost
Deze koelkast met geventileerde koeling zorgt voor een gelijkmatige koudeverdeling en gelijkmatige verdeling van de koude, met een vrije opslag van levensmiddelen in de koelkast als gevolg.Voor 4 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 474 L(Koelkast 305 L / Diepvries 169 L), perfect voor een modaal gezin van 4 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt37 dB, wat overéénstemt met stil.Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type koelkast | Koelkast Met 4 Deuren |
| Kleuren | Inox |
| Aantal personen | 4 |
| Totaal netto volume | 474L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 305L |
| Nuttig volume diepvriezer | 169L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | No Frost |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 13 |
| Omkeerbare deur | Nee |
| Aantal rekjes diepvriezer | 3 |
| Energieklasse | D |
| Geluidsniveau | 37dB |
| Visualización | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 2 |
| Positie diepvriezer | Onder |
| Hoogte product | 177,5cm |
| Afmetingen product | H 177,5 cm x L 83,3 cm x D 65,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 190 cm x L 88,5 cm x W 71 cm |
| Brutogewicht | 102kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 989956 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Pat uit Bien Pour l instant je suis content du produit . Il faut voir a l usage ...
Datum plaatsing: 2026-04-02
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit très bon frigo/congélateur j'ai acheté ce produit le mois dernier et j'en suis vraiment très contente
Datum plaatsing: 2026-03-25
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Super réfrigérateur Nous sommes très contentes du produit que nous avons acheté.
Datum plaatsing: 2026-03-24
Rated 5 van de 5 door Didine 88 uit Frigo Très bon frigo. Silencieux. Juste un petit truc qui pourrais servir, pas de lumière pour la partie congélateur.
Datum plaatsing: 2026-03-23
Rated 5 van de 5 door Philou uit Correspond à notre besoin J'ai acheté cet article dont je suis trés satisfait, livraison rapide.
Datum plaatsing: 2026-03-20
