Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Tefal pan Infinite 28 cm
17€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | TEFAL |
| Producttype | Pan |
| Kleuren | Inox |
| Diameter (cm) | 28cm |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Materiaal binnenkant | Téflon |
| Afneembare handgreep | Nee |
| Geschikt voor | Geschikt Voor Alle Types Fornuizen, Ook Inductie |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Pan Ø 28 cm uit de Tefal Infinite serie - Titanium coating: ontworpen om tot 6 keer langer mee te gaan dan de standaard Tefal coatings. Krasbestendig: Dit is een van de weinige coatings waarbij het gebruik van metalen keukengerei wordt toegestaan (hoewel hout of siliconen beter zijn voor de levensduur). Gezond: Gegarandeerd vrij van PFOA, lood en cadmium. - Thermo-Signal™: De bekende temperatuuraanduiding wordt egaal rood wanneer de pan de ideale temperatuur bereikt om voedsel te schroeien (ongeveer 180°C). Dit zorgt voor een optimale textuur en smaak. - Inductie Thermo-Fusion™ Integral: De bodem van het kookgerei is extra breed en dik. Dit zorgt voor een snelle opwarming en vooral een gelijkmatige warmteverdeling om te voorkomen dat voedsel in het midden aanbrandt. Geschikt voor alle warmtebronnen + ovengebruik |
| Afmetingen product | H 8 cm x L 47 cm x D 29 cm |
| Afmetingen pakje | H 8 cm x L 47,7 cm x W 29,4 cm |
| Nettogewicht | 1,15kg |
| Brutogewicht | 1,4kg |
| Artikelcode | 10017542 |
Rated 4 van de 5 door Super 10 uit Elle fonctionne très bien , pas de problème à sign Je recommande à 1000% elle est impeccable, ne colle pas
Datum plaatsing: 2026-04-25