Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
SEDEA 6-in-1 Multifunctionele Kaartlezer - USB - USB-C
5€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SEDEA |
| Compatibiliteit | NC |
| Brutogewicht | 0,3kg |
| Afmetingen product | H 1 cm x L 2 cm x D 9 cm |
| Afmetingen pakje | H 16 cm x L 8 cm x W 2 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SEDEA ELECTRONIQUE |
| Postadres | ZA DU MELANTOIS, 1011 RUE DES SAULE 59810 LESQUIN |
| E-mailadres | CONTACT@SEDEA.FR |
| Artikelcode | 10004286 |
Rated 5 van de 5 door Al01 uit Très pratique Article acheté il y a quelques semaines, fonctionne correctement
Datum plaatsing: 2026-03-16
Rated 4 van de 5 door mcj25 uit Lecteur de carte Pratique, compact - fonctionne parfaitement Utilisé pour la récupération de photos sur carte
Datum plaatsing: 2026-02-27
Rated 5 van de 5 door Ysa72 uit Très pratique Fonctionne parfaitement pour transférer les photos de la carte Sd de mon appareil photo directement sur mon téléphone
Datum plaatsing: 2026-02-23
Rated 5 van de 5 door Hasprien uit Pratique et fonctionnel Achété le mois dernier et testé. Très pratique pour la lecture des cartes et fonctionnel.
Datum plaatsing: 2026-02-18
Rated 4 van de 5 door Evreux27 uit Couteaux suisse connexion Petit appareil compact que l'on peut transporter facilement. Donne une multitude de branchement
Datum plaatsing: 2026-02-15