Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
ELECTROLUX GIB60320CK Inductiekookplaat
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | ELECTROLUX |
| Type kookplaat | Inductie |
| Aantal kookzones | 3 |
| Vermogen van de haarden | 1400W + 2x2200W |
| Ontsteking | Tactiel |
| Soort bedieningsknoppen | Touchscreen |
| Vermogensstanden | 9 |
| Timer | Nee |
| Inbouwafmetingen | 48x560x490 |
| Afmetingen product | H 4,8 cm x L 59 cm x D 52 cm |
| Kabel meegeleverd | Ja, zonder stopcontact |
| Afmetingen pakje | H 12,5 cm x L 67,8 cm x W 60 cm |
| Brutogewicht | 9,11kg |
| Artikelcode | 10015494 |
Rated 1 de 5 de Client NOK par Non merci, j'ai compris. J'ai acheté cet article en totale confiance avec les descriptif. Hors il n'y a pas de minuteur, critère de choix au départ.
Date de publication: 2026-03-15
Rated 5 de 5 de Manou par Très bien Rapport qualité prix, très bon produit , facile d'utilisation
Date de publication: 2026-03-05
Rated 5 de 5 de Meia lua par Appareil fonctionnel Très bon rapport qualité prix je recommande vivement
Date de publication: 2026-03-03