Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Epilator Licht SILK'N JEWEL LUXX 200 000 flitsen
74€85
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SILK'N |
| Aantal flitsen (in flitsen) | 200 000 |
| Detector voor huidtype | Ja |
| Contactdetector | Ja |
| Aantal lichtniveaus | 5 |
| Toepassingszone | 3cm |
| Tijd per zone | 35 Min Corps Entier |
| Weergave | Nee |
| Voeding | Batterij |
| Toebehoren. | Tas |
| Afmetingen product | H 20 cm x L 9 cm x D 2 cm |
| Afmetingen pakje | H 22,5 cm x L 9,5 cm x W 22 cm |
| Brutogewicht | 1kg |
| Artikelcode | 977737 |
Rated 5 van de 5 door Céline4088 uit Épilateur lumière pulsée Fonctionne bien mais pas assez utilisé pour savoir si c'est vraiment efficace
Datum plaatsing: 2024-08-14
Rated 5 van de 5 door Vaso uit Parfait Je m'y attendais pas trop bien il faut juste ce adapté à le utiliser...
Datum plaatsing: 2024-08-02
Rated 5 van de 5 door Violette57 uit Résultats à suivre A suivre , il faut beaucoup de séances pour voir le résultat. Pas d avis pour l instant
Datum plaatsing: 2024-07-25
Rated 5 van de 5 door Mika 62 uit Ras Impeccable petit fonctionnel et facile à utiliser !!
Datum plaatsing: 2024-05-13
Rated 5 van de 5 door Lily uit Fonctionne très bien Je recommande fonctionne très bien, je regrette pas mon achat
Datum plaatsing: 2024-05-11