Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
AMSTRAD GAMER#ONE Gaming stoel
45€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | AMSTRAD |
| Producttype | Gaming Stoel |
| Kleuren | Rood |
| Hoofdmateriaal | Kunstleer |
| Verstelbare hoogte | Ja |
| Armleuningen | Vast |
| Schuimdichtheid (kg/m3) | 50 |
| Maximaal ondersteund gewicht | 130kg |
| Liggende rugleuning | Nee |
| Maximale kantelhoek | 0° |
| Wipstoel | Ja |
| Verlichting | Non |
| Afmetingen voorwielen | 2" |
| Aanvullende kenmerken | ° Butterfly-mechanisme (kanteling van 15°) ° Verstelbare mechanismeweerstand |
| Afmetingen product | H 115 cm x L 66 cm x D 50 cm |
| Brutogewicht | 12,9kg |
| Afmetingen pakje | H 58 cm x L 29 cm x W 68 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | CHURCHILL |
| Postadres | 20 RUE SAINT GILLES 75003 PARIS |
| E-mailadres | ASSISTANCE@CHURCHILL.WORLD |
| Artikelcode | 10011949 |
Rated 5 van de 5 door Eliza uit foteuil Gaming J'ai acheté un fauteuil et j'en suis très contente
Datum plaatsing: 2026-04-01
Rated 5 van de 5 door Clemclem uit Super fonctionnalités Très bon produit facile à installer et à monter Je recommande
Datum plaatsing: 2026-04-01
Rated 5 van de 5 door Djami uit Fauteuil gaming J ai acheté un fauteuil gaming et j en suis très satisfaite
Datum plaatsing: 2026-03-06
Rated 4 van de 5 door Anoniem uit bon mareriel bon fauteuil mais aucune description sur certaine fontionalites sur le dossier du fauteuil
Datum plaatsing: 2026-02-28
Rated 5 van de 5 door KDN71 uit Simple et confortable Facile a monté, confortable , rapport qualité prix.
Datum plaatsing: 2026-02-23