Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Friteuse TEFAL FF203B10
44€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | TEFAL |
| Producttype | Klassieke Friteuse |
| Vermogen (W) | 1 470W |
| Capaciteit aan verse frieten (kg) | 1kg |
| Inhoud | 1,7L |
| Aantal porties | Ongeveer 4 |
| Koude wanden | Ja |
| Afneembare kuip | Nee |
| Kuip vaatwasbestendig | Nb |
| Materiaal binnenkant | Plastic |
| Timer | Nee |
| Regelbare thermostaat | Ja |
| Aan/uit-schakelaar | Ja |
| Verwarming indicator | Ja |
| Deksel | Nb |
| Kijkvenster | Nee |
| Handvat omhoog / omlaag | Ja |
| Afmetingen product | H 30 cm x L 28 cm x D 25 cm |
| Afmetingen pakje | H 26,4 cm x L 30,6 cm x W 34,4 cm |
| Brutogewicht | 3,4kg |
| Artikelcode | 10010839 |
Rated 4 van de 5 door Grogu45 uit Facile à utiliser. Petit panier donc obliger de faire 2 cuissons pour 3 personnes.
Datum plaatsing: 2026-03-15
Rated 5 van de 5 door Poun uit Friteuse à huile Très bon produit , capacité idéale pour deux personnes Très peu d’odeur
Datum plaatsing: 2026-03-10
Rated 5 van de 5 door Bosco71 uit Bien Très bien où une ou 2 personnes. Par contre la poignée ne tient pas bien. Je suis en train de me faire des frites, en retirant le panier de la friteuse pour la première cuisson, la partie gauche de la fixation du bas est sortie de son emplacement ce qui a déséquilibré le panier. Ce peut être dangereux car ont peut se bruler.
Datum plaatsing: 2026-03-10
Rated 5 van de 5 door Michael uit friteuse Personnel accueillant, problème sur le produit a la première utilisation, échange sans problème
Datum plaatsing: 2026-02-21
Rated 5 van de 5 door dédé uit FRITEUSE TEFAL satisfaits fonctionnement simple de cette friteuse et prix correct.
Datum plaatsing: 2026-02-18