Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Fornuis vitrokeramisch VALBERG VC 5050 3CM W 701T
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Verwarmingswijze | Vitrokeramisch |
| Aantal kookzones | 3 |
| Type vuur | Radiant |
| Ontsteking | Knop |
| Vermogen vuren (W) | 4 200W |
| Type oven | Natuurlijke Elektrische Convectie |
| Inhoud | 52L |
| Schoonmaken van de oven | Handmatig |
| Vermogen oven (W) | 2 000W |
| Energieklasse | A |
| Toebehoren. | NB |
| Beveiligingen | Controlelampjes Voor Aan-/Afzetten Van De Kookzones |
| Kabel meegeleverd | Ja, zonder stopcontact |
| Afmetingen product | H 85 cm x L 50 cm x D 50 cm |
| Breedte | 50cm |
| Afmetingen pakje | H 89 cm x L 53,5 cm x W 52 cm |
| Brutogewicht | 33,5kg |
| Kleuren | Wit |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 990604 |
Rated 4 van de 5 door bruno14000 uit bonne fonctualité très bon produit facile d'utilisation impeccable pour ma cuisine , prend pas trop de place
Datum plaatsing: 2026-03-17
Rated 5 van de 5 door Rara uit Cuisinière vitrocéramique Super pratique et facile à nettoyer . Chauffe rapidement et s’adapte facilement au ustensiles
Datum plaatsing: 2026-03-15
Rated 5 van de 5 door indien57 uit bonne fonctionnalite article conforme bon produit .ideal pour petite cuisine
Datum plaatsing: 2026-03-10
Rated 4 van de 5 door Elise uit Fais son job j'ai acheté cette cuisinière il y a peu de temps et tout va bien pour l'instant.
Datum plaatsing: 2026-03-08
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Super Nous sommes très satisfaite merci très contente merci
Datum plaatsing: 2026-03-07
