Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Fornuis inducti VALBERG IC 5060 3MC K 70
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Verwarmingswijze | Inductie |
| Aantal kookzones | 3 |
| Type vuur | Inductie |
| Ontsteking | Knop |
| Vermogen vuren (W) | 6 100W |
| Type oven | Hetelucht |
| Inhoud | 50L |
| Schoonmaken van de oven | Katalyse |
| Vermogen oven (W) | 2 000W |
| Koude deur | Nee |
| Energieklasse | A |
| Toebehoren. | NB |
| Beveiligingen | Controlelampjes Voor Restwarmte, Controlelampjes Voor Aan-/Afzetten Van De Kookzones |
| Kabel meegeleverd | Ja, zonder stopcontact |
| Kleuren | Zwart |
| Afmetingen product | H 85 cm x L 50 cm x D 50 cm |
| Breedte | 50cm |
| Afmetingen pakje | H 92,2 cm x L 54,5 cm x W 68,4 cm |
| Brutogewicht | 45,2kg |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek ons merk en onze Valberg-producten |
| Stroomverbruik uitstand | 0,5W |
| Automatisch uitschakelen | 1min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 990608 |
Rated 5 van de 5 door Coco uit Super 👍 J'ai acheté cette cuisinière il y as quelques mois, rien à redire, fonctionne très bien.
Datum plaatsing: 2026-03-05
Rated 1 van de 5 door Lolo uit cuisinière induction VALBERG ne correspond pas aux dimensions indiquées sur la notice
Datum plaatsing: 2026-01-21
Rated 5 van de 5 door seve uit simple d'utalisation j'ai acheté cet article le mois dernier j'en suis très satisfaite guerre électronique très fonctionnel
Datum plaatsing: 2026-01-12
Rated 5 van de 5 door Lallylally uit Super cuisinière Cela fait 10 jours que j'utilise la cuisinière , je la trouve très simple d'utilisation Elle est top et je la recommande Qualité/prix top par rapport à d'autres marques La notice est très claire
Datum plaatsing: 2026-01-06
Rated 4 van de 5 door Claudie uit Anomalie.....Interrogation Apparition du spectre de la résistance d'une plaque dès la première utilisation et rayure de 2 cm
Datum plaatsing: 2025-12-23
