Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Externe SSD INTENSO 1TB
99€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | INTENSO |
| Formaat | 2,5" |
| Type | Ssd (Ultra Snel) |
| Totale opslagcapaciteit | 1To |
| Aansluittechniek harde schijf | Usb 3.0 |
| Voeding | USB |
| Wifi | Nee |
| Compatibiliteit PC/MAC | Universeel |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Kleuren | Grijs |
| Categorie | Nieuw |
| Afmetingen product | H 0,9 cm x L 5,3 cm x D 8,9 cm |
| Afmetingen pakje | H 10,3 cm x L 11,5 cm x W 2 cm |
| Nettogewicht | 0,04kg |
| Brutogewicht | 0,05kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | INTENSO INTERNATIONAL GMBH |
| Postadres | GUTENBERGSTRAßE 2 49377 VECHTA |
| E-mailadres | SUPPORT@INTENSO-INTERNATIONAL.DE |
| Artikelcode | 987035 |
Rated 5 van de 5 door Romaing233 uit Très bon produit Superbe disque dur ! Je recommande ! Rapide et costaud !
Datum plaatsing: 2026-02-22
Rated 5 van de 5 door JC95 uit Bo article A priori très bon article. Reste à voir sur la durée
Datum plaatsing: 2026-02-06
Rated 5 van de 5 door RIRI 13 uit TRES BON PRODUIT j ai acheté cet article le mois dernier j en suis tré comptent
Datum plaatsing: 2026-01-19
Rated 5 van de 5 door Iksou uit Dd intenso Très satisfait de ce disque externe. Très léger, très rapide.
Datum plaatsing: 2025-12-12
Rated 5 van de 5 door bip uit Fonctionne Produit parfait répondant à mes attentes. Pas de soucis pour l'instant.
Datum plaatsing: 2025-11-13