Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Elektrische step voor kinderen NAVEE K100 Max
199€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | NAVEE |
| Type hoofdgebruik | Kind |
| Maximaal ondersteund gewicht | 50kg |
| max snelheid | 16Km/h |
| Autonomie | 24km |
| Informatie voor de consument | De opgegeven actieradius is indicatief en kan verschillen van het bereik bij werkelijk gebruik. |
| Verlichting | Geen Lichten |
| Knipperlichten | Nee |
| Oplaadtijd (Uur) | 6 |
| Type batterij | 5,1Ah, 21,6V, Lithium Batterij |
| Productgewicht | 9,6kg |
| Vering vooraan | Geen Vering |
| Vering achteraan | Geen Vering |
| Type rem vooraan | Trommelrem |
| Type rem achteraan | Geen Rem |
| Afmetingen voorwielen | 7" |
| Type wiel vooraan | Volle Band |
| Type wiel achteraan | Volle Band |
| Diversen | Lichtbak, Bluetooth-Luidspreker, Verstelbare Stuurhoogte |
| Afmetingen product | H 89,7 cm x L 42,4 cm x D 43,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 45,9 cm x L 18,8 cm x W 93,2 cm |
| veiligheidsvoorschriften | Het Dragen Van Beveiliging Is Sterk Aangeraden |
| Kleuren | Meerkleurig |
| Aanvullende kenmerken | Alleen te gebruiken op privéterrein. -Ingebouwde bluetooth-luidspreker -Kleuren scherm van 4" -3 verstelbare stuurhoogtes -Verlicht plateau -Lokalisatie en route altijd zichtbaar -Meldingen van veilige zones |
| Brutogewicht | 11,5kg |
| Artikelcode | 10017864 |