Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
E-reader AMAZON Kindle (2024) 16Gb
89€75
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Grootte scherm | 6" |
| Grootte scherm in cm | 15,24cm |
| Schermresolutie | 300Ppp |
| Touchscreen | Ja |
| Totale opslagcapaciteit | 16Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Boekenequivalent van opslag | Duizenden |
| Waterdicht | Nee |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Autonomie | 6w |
| Leesrichting | Verticaal |
| Aanpasbare helderheid | oui |
| Aansluittechniek | Usb Type C |
| Compatibiliteit | Png, Txt, Doc, Docx, Epub, Gif, Jpeg, Kindle Formaat 8 (Azw3 En Azw), Pdf, Html |
| Bibliotheek | Amazon Bibliotheek |
| Kleuren | Zwart |
| Brutogewicht | 0,266kg |
| Nettogewicht | 0,154kg |
| Artikelcode | 10003860 |
Rated 5 van de 5 door Chabal1972 uit Superbe Super produit. Je recommande. Bon rapport qualité-prix
Datum plaatsing: 2026-03-15
Rated 5 van de 5 door Kaff uit Super fonctionnalité Super article. Bonne luminosité, très facile d utilisation
Datum plaatsing: 2026-03-15
Rated 4 van de 5 door Livraison uit Livraison Le produit n'est pas protégé pour la livraison. Il aurait pu être habime
Datum plaatsing: 2026-03-04
Rated 5 van de 5 door Lecteur1 uit Produit impeccable Le produit correspond aux attentes,il répond parfaitement à la description.
Datum plaatsing: 2026-02-09
Rated 5 van de 5 door Mcap uit Idéale pour les grands lecteurs Très facile à utiliser, taille idéale pour amener partout. Acheté pour offrir à une férue de lecture qui est ravie, j'ai pu l'essayer et j'ai eu du mal à m'en détacher. L'abonnement Kindle est intéressant si vous n'avez pas d'auteur en particulier et si vous lisez régulièrement. A racheter pour mon compte des que possible. Je le recommande sans hésiter.
Datum plaatsing: 2026-02-01