Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
LEXIBOOK Bluetooth Hoofdtelefoon Stitch
19€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | LEXIBOOK |
| Type | Bluetooth Hoofdtelefoon |
| Frequentiebereik | NC |
| Niveau van geluidsdruk (SPL) | 85 Db |
| Microfoon | Ja |
| Autonomie | 12h |
| Gebruikscomfort | Supra-Aural - On-Ear |
| Noise Cancelling actief | Nee |
| Noise Cancelling passieve | Nee |
| Afstandsbediening | Ja |
| Kleuren | Blauw |
| Nettogewicht | 0,146kg |
| Brutogewicht | 0,242kg |
| Aanvullende kenmerken | • Een koptelefoon om draadloos naar muziek te luisteren via Bluetooth 5.0 of met een audiokabel. • Kids safe! Volume beperkt tot 85 dB om de oren van kinderen te beschermen! • Kan oproepen beantwoorden dankzij de microfoon en bedieningsknoppen (play/pauze en volumeregeling). • Opvouwbaar! Zeer licht, past gemakkelijk in een tas. • Verstelbaar om op elk hoofd te passen. • Een 100% Disney design! • Tot 12 uur autonomie in draadloze modus en onbeperkt gebruik met de inbegrepen, duurzame en afneembare audiokabel. • Compatibel met alle smartphones, tablets en andere mediaspelers met Bluetooth of koptelefoonaansluiting. • Oplaadbare batterij met lange levensduur via USB-C poort (kabel inbegrepen). |
| Afmetingen pakje | H 18,5 cm x L 15,5 cm x W 8 cm |
| Artikelcode | 10000612 |
Rated 5 van de 5 door Belette uit Casque bluetooth J'ai acheter casque bluetooth stich pour ma fille il et top j'adore qualité prix níquel
Datum plaatsing: 2026-01-18
Rated 4 van de 5 door Bob27 uit Bonne couleur Elle vient juste d'utiliser l'objet on verra la meilleure qualité dans quelques mois.
Datum plaatsing: 2025-12-27
Rated 3 van de 5 door Japalura1 uit le son est faible et le maintien sur la tête un peux léger
Datum plaatsing: 2025-12-18
Rated 3 van de 5 door Sysy uit Ne marche déjà plus au bout de moins d un mois J ai acheté cet article en décembre et il ne marche plus
Datum plaatsing: 2025-01-15
Rated 5 van de 5 door Mich uit Bel article de belle qualité Beau produit et prix intéressant de très belle qualité
Datum plaatsing: 2025-01-04