Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Hoofdtelefoon Bluetooth CrystalSound Silenzio Zwart
29€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | CRYSTALSOUND |
| Type | Bluetooth Draadloze Koptelefoon |
| Micro | Ja |
| Autonomie | 60h |
| Gebruikscomfort | Circum-Aural - Over-Ear |
| Noise Cancelling actief | Ja |
| Noise Cancelling passieve | Ja |
| Afstandsbediening | Ja |
| Voeding | USB-C |
| Kleuren | Zwart |
| Nettogewicht | 0,242kg |
| Brutogewicht | 0,405kg |
| Aanvullende kenmerken | KOPTELEFOON MET ACTIEVE RUISONDERDRUKKING - MAX -23dB + TRANSPARANTIE-MODUS LAAG LATENTIEMODE - SNEL OPLADEN Dankzij de actieve ruisonderdrukking wordt het omgevingsgeluid continu geanalyseerd door de microfoon van de koptelefoon. Dit resulteert in het elimineren van omgevingsgeluid met een reductieniveau tot wel -23dB! |
| Afmetingen pakje | H 21 cm x L 17 cm x W 8,8 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | CRYSTAL ALLIANCE SL |
| Postadres | AV CORTES VALENCIANAS 58 SOROLLA CE 46015 VALENCIA |
| E-mailadres | WEBFORM@CRYSTALSOUND.FR |
| Artikelcode | 10003262 |
Rated 5 van de 5 door arakanono uit Très bon produit, attention sujets aux acouphènes Très bon rendu. Très satisfait, Mais pas pour moi. Pas pour moi car cela coupe trop du bruit ambiant et me réveille mes acouphènes, même sans son, mais parfait pour mes filles. Attention, donc, mais très bon produit. Très bon rendu. Mais pas pour moi.
Datum plaatsing: 2026-04-15
Rated 5 van de 5 door Djidjy uit Excellent! Acheté pour mon pc, il est top! Très bonne autonomie, son parfait.
Datum plaatsing: 2026-04-09
Rated 5 van de 5 door Hr72 uit Top Je suis très satisfait de mon achat,je le recommande.
Datum plaatsing: 2026-04-05
Rated 4 van de 5 door fadadu13 uit casque sans Fil bonjour casque assez puissant le sont est plutôt bon on entend plus aucun bruit une fois le casque sur la tête c est top et il fonctionne a la perfection sur la télévision écran plat je recommande
Datum plaatsing: 2026-03-23
Rated 1 van de 5 door Laly uit Pas solide du tout Casque trop fragile, je me suis endormi avec résultat, écouteur cassé sur la tranche quel dommage... Je vais devoir trouver une marque plus solide. Car achat il y a même pas 2 mois. Le son avec câble jack est pas stable du tout Bref je ne recommande pas du tout, Sinon bonne baterie sur le bluetooth.
Datum plaatsing: 2026-03-21