Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Pizzaoven Ooni Karu 12 Multi-brandstof
249€
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | OONI |
| Energiebron van de barbecue | Houtskool, Hout |
| Type gebruik | Buiten |
| Aantal personen | 8 |
| Kookoppervlak | diameter van 30 cm |
| Kookoppervlak (breedte in cm) | 33cm |
| Kookoppervlak (lengte in cm) | 33cm |
| Verwijderbaar rooster | Nee |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Materiaal binnenkant | Staal |
| Materiaal deksel | Staal |
| Aantal hoogteniveaus van de grill | 1 |
| Regelbare luchttoevoer | Ja |
| Aantal wielen | 0 |
| Verwijderbare voeten | Ja |
| Transporteerbaar | Ja |
| Tablet | Nee |
| Afmetingen product | H 77 cm x L 40 cm x D 80 cm |
| Afmetingen pakje | H 77 cm x L 49 cm x W 72 cm |
| Brutogewicht | 17,8kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | OONI GMBH |
| Postadres | SIMROCKSTRABE 11 53113 BONN |
| E-mailadres | SUPPORT@OONI.COM |
| Artikelcode | 10003379 |
Rated 5 de 5 de Boki par Mieux qu'au resto Excellente invention, superbe produit qui vous fera passer une bonne soiree entre amis et oignons famille, les pizzas sont trop bonne, en un temps record
Date de publication: 2025-09-14
Rated 5 de 5 de MicheL par Au Top. Cet article est au top. Pizza cuite très rapidement (1 à 2mn max).
Date de publication: 2025-08-21
Rated 5 de 5 de LL87 par Trop bien ! Acheté en début d'été, nous sommes ravis de ce produit. Facile d'utilisation, il permet de faire des pizzas délicieuses comme si vous alliez à la pizzeria ! A voir maintenant sur la durée...
Date de publication: 2025-08-18
Rated 5 de 5 de Paulette par Superrrrr Au top ,du top !!!! Facile d utilisation , et cuisson très rapide ! Je recommande ce produit.
Date de publication: 2025-08-01
Rated 5 de 5 de NCN par Convivial Convivial et pratique pour faire des pizzas au feu de bois
Date de publication: 2025-07-13