Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
PHILIPS BT3620/15 Baardtrimmer
29€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | PHILIPS |
| Type tondeuse | Baardtrimmer |
| Voeding | Batterij |
| Autonomie | 70min |
| Oplaadtijd (Uur) | 4 |
| Aantal kniphoogten | 40 |
| Minimale snijhoogte (cm) | 0,5mm |
| Maximale snijhoogte | 20mm |
| Aantal opzetkammen | 1 |
| Type reiniging | Handmatig |
| Aanvullende kenmerken | SNELLE EN PRECIEZE KNIP Combineer snelheid en comfort. Onze afgeronde punten zorgen voor een zachte knip, terwijl de zelfslijpende messen een snelle trim mogelijk maken zonder meerdere keren over hetzelfde gebied te gaan. Met 40 kniplengtes bereik je de gewenste precisie. PRAKTISCH EN GEMAKKELIJK IN GEBRUIK * Vereenvoudig je routine met een eenvoudige reiniging * Voor optimale controle en absoluut comfort tijdens het knippen * Constante en optimale prestaties, van begin tot eind * Houd de batterijstatus in de gaten EEN PRECIEZE KNIPERVARING * Ontworpen voor comfortabel en efficiënt gebruik * Styleer je baard met perfecte precisie * Een effectieve en gelijkmatige knip voor jouw ideale look |
| Afmetingen pakje | H 16,5 cm x L 4 cm x W 4 cm |
| Brutogewicht | 0,27kg |
| Artikelcode | 10012816 |
Rated 3 van de 5 door Yoo uit Beaucoup trop bruyante La tondeuse est très efficace mais beaucoup trop bruyante. Au bout de 5mn elle donne mal a la tête.
Datum plaatsing: 2026-04-14
Rated 5 van de 5 door Phil uit Très pratique légère et efficace coupe précise Très satisfait de mon choix pour cette tondeuse à barbe
Datum plaatsing: 2026-03-23
Rated 5 van de 5 door fifi 62 uit Bonne tondeuse Très bonne tondeuse, Tient bien la charge, Facile à nettoyer
Datum plaatsing: 2026-03-09
Rated 3 van de 5 door Anoniem uit Regrette la tondeuse Babyliss J'avais précédemment une tondeuse Babyliss, j'en étais bien plus satisfait. Les accessoires du Phillips manquent de précision dans la découpe. La tondeuse est assez massive dans la main...
Datum plaatsing: 2025-12-21
Rated 5 van de 5 door Micka el uit Bonne tondeuse à barbe Bonne tondeuse électrique pour la barbe facile d’utilisation et maniable. Je l’utilise depuis déjà quelques mois et je n’ai rien trouvé à redire. Elle coupe bien et est facile à nettoyer. Je recommande ce produit.
Datum plaatsing: 2025-11-22
