Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Amerikaanse koelkast VALBERG SBS 442 E W742C
Ontdek onze Amerikaanse koelkast VALBERG SBS 442 E W742C
No Frost
Deze koelkast met geventileerde koeling zorgt voor een gelijkmatige koudeverdeling en gelijkmatige verdeling van de koude, met een vrije opslag van levensmiddelen in de koelkast als gevolg.Voor 4 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 442 L(Koelkast 291 L / Diepvries 151 L), perfect voor een modaal gezin van 4 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt39 dB, wat overéénstemt met stil.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Wit |
| Aantal personen | 4 |
| Totaal netto volume | 442L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 291L |
| Nuttig volume diepvriezer | 151L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | No Frost |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 11,2 |
| Omkeerbare deur | Nee |
| Energieklasse | E |
| Geluidsniveau (dB) | 39 |
| Alarm open deur | Nb |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Positie diepvriezer | Links |
| Hoogte product | 177cm |
| Afmetingen product | H 177 cm x L 90 cm x D 59 cm |
| Afmetingen pakje | H 186,2 cm x L 97,2 cm x W 63 cm |
| Brutogewicht | 82kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 979046 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Lulu uit Super ! Très bien je recommande ! Qualité prix excellent !
Datum plaatsing: 2026-02-28
Rated 5 van de 5 door Phil uit Très bien Fait le travail que je lui demande donc ok pour moi
Datum plaatsing: 2026-02-24
Rated 4 van de 5 door Vanessa uit Produit correct Je suis plutôt satisfaite de l’article. Il fonctionne très bien en revanche il a été livré avec le bac dans l’intérieur de la porte cassé…
Datum plaatsing: 2026-02-17
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Appareil impeccable pas trop ptofind La livraison c’est très bien passé à mon domicile 4 eme étage… J’étais inquiete car j’ai vu un avis négatif… Tout c’est très bien déroulé appareil super. 5 étoiles partout!
Datum plaatsing: 2026-02-12
Rated 5 van de 5 door Lele77 uit Très bon produit Très très satisfaite et contente de mon achat, superbe réfrigérateur qui fonctionne super bien, très silencieux et très beau. Je recommande vivement
Datum plaatsing: 2026-02-11
