Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Printer HP OJ PRO 8124e
109€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | HP |
| Type | Multifunctionele Printer Met Cartridges |
| Functies | Fotokopieertoestel, Scanner, Afdrukken |
| Type inktpatroon (printer) | Met Cartridges |
| Referenties patronen | Hp 924 Cyan / Magenta / Geel / Zwart |
| Afdrukformaat | Tot A4 |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | NC |
| Compatibiliteit PC/MAC | Hp Eprint, Apple Airprint, Windows |
| automatisch recto verso | Ja |
| Max afdrukkwaliteit | 4800 X 1200 Dpi |
| Afdruksnelheid in zwart (pagina's/min) | 20 |
| Afdruksnelheid in kleur (pagina's/min) | 10 |
| papierinvoer | 225 Bladen |
| max scankwaliteit | 1200 X 1200 Dpi |
| Touchscreen | Ja |
| Afmetingen product | H 33,75 cm x L 46 cm x D 23,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 40,8 cm x L 50,6 cm x W 29,8 cm |
| Nettogewicht | 8,2kg |
| Brutogewicht | 10,4kg |
| Kleuren | Grijs |
| Aanvullende kenmerken | ► Eenvoudige configuratie ► Afdrukken, kopiëren, scannen ► Afdrukprestaties: Afdruksnelheid tot 20 ppm (zwart) en 10 ppm (kleur) ► Optimale zwarte afdrukkwaliteit: 1.200 x 1.200 dpi resolutie ► Capaciteit automatische invoerlade: Standaard, 35 vellen ► Automatisch dubbelzijdig afdrukken ► Nooit meer zonder inkt met Instant Ink: handige cartridgevervangingen en slimme levering inbegrepen, waarmee u tot 70% bespaart met het Instant Ink-abonnement. Schrijf u in voor inkt, levering en recycling vanaf €1,49 per maand. Help ons plastic terug in printers te krijgen met de inbegrepen voorafbetaalde recyclingservice. Gemoedsrust dankzij de flexibiliteit om het abonnement op elk moment zonder kosten te wijzigen of te annuleren. |
| Toebehoren. | Startercartridges, USB type B-kabel niet inbegrepen |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | HP.INC |
| Postadres | HP REG 23010 08028 BARCELONA |
| E-mailadres | REG@HP.CPM |
| Artikelcode | 993267 |
Rated 3 de 5 de Yann par Achat d’une imprimante HP Belle imprimante, mais sans notice, bonjour la mise en place… les économies de papier c’est bien. Mais là, c’est trop. Vous n’y êtes pour rien À faire remonter à HP Merci
Date de publication: 2026-03-23
Rated 5 de 5 de Copieur par Imprimante J'ai acheté une imprimante hp très vite livré dans les délais, merci
Date de publication: 2026-03-20
Rated 4 de 5 de Senaillac par Avis sur imprimante HP Pro 8124e Je ne suis pas parvenu à la mettre en WIFFI. Explications données pour des clients ingénieurs en informatique. Cartouches d'encore très chères. Sinon elle fonctionne très bien. Lente au démarrage.
Date de publication: 2026-03-17
Rated 5 de 5 de Frankiki59 par Super fonctionnalité J ai acheté cet article le mois dernier et j en suis très satisfait
Date de publication: 2026-03-08
Rated 5 de 5 de SC37 par bon équipement Tout va bien avec cette imprimante (attention au prix des cartouches toutefois !)
Date de publication: 2026-03-05
