Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Firestick TV AMAZON HD 2024
26€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | AMAZON |
| Type | Firestick TV AMAZON HD 2024 |
| Operating Systeem | Amazon Fire OS |
| Resolutie | Full Hd |
| Connectiviteit | Hdmi, Wifi, Bluetooth |
| Spraak assistent | Alexia |
| Geïntegreerde Chromecast | Nee |
| Videoformaat | VP9, HDR 10, HDR 10+, H.265, H.264 |
| Audioformaat | DTS HD, DOLBY DIGITAL PLUS, DOLBY DIGITAL |
| Micro SD-poort | Nee |
| Afstandsbediening | Ja |
| Inclusief in de doos | Fire TV Stick (3e génération), télécommande vocale Alexa (2024), câble d'alimentation et adaptateur secteur, rallonge HDMI, 2 piles AAA, guide de démarrage rapide |
| Beschrijving markering | Systeemvereisten: Een HDTV met een beschikbare HDMI-ingang, een wifi-internetverbinding en een stopcontact. Alexa Voice Remote: Hiermee kun je je Fire TV Stick bedienen en functies selecteren (zoals aan/uit en volume) op een breed scala aan compatibele infraroodapparaten, waaronder tv's, soundbars en AV-receivers. Let op: Sommige functies zijn mogelijk niet beschikbaar op alle infraroodapparaten. Bluetooth: Bluetooth 5.0 en Bluetooth Low Energy. Te koppelen met speakers, hoofdtelefoons, gamecontrollers en andere compatibele Bluetooth-apparaten. |
| Afmetingen product | H 3,9 cm x L 14,1 cm x D 1,8 cm |
| Afmetingen pakje | H 15,5 cm x L 14 cm x W 5,6 cm |
| Brutogewicht | 0,275kg |
| Artikelcode | 10004002 |
Rated 5 van de 5 door Elodie uit Parfait Parfait même sans la télécommande de la TV l'appareil fonctionne
Datum plaatsing: 2026-03-23
Rated 5 van de 5 door Akhenaton57 uit Fire stick TV Transaction commerciale claire, choix important, accueil très bien, tarifs excellents et disponibilités intéressantes. Fire stick TV parfait et peu onéreux pour transformer une ancienne TV en version smart TV récente disposant d’Android et applications diverses. . . Rien à redire .
Datum plaatsing: 2026-03-20
Rated 2 van de 5 door Anoniem uit Chromcast Mecontent de l'article acheté chromcast deffectueux
Datum plaatsing: 2026-03-11
Rated 1 van de 5 door Marguerite 11370 uit Produit déjà utilisé Article déjà utilisé boîte re scotché piles en vrac etc
Datum plaatsing: 2026-03-10
Rated 5 van de 5 door phiphi 59 uit vraiment top second achat de ce produit pour une deuxième télévision et toujours au top
Datum plaatsing: 2026-03-10