Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Vloerreiniger DREAME H12 PRO
219€95
Ontdek de Vloerreiniger DREAME H12 PRO
35 minuten
Autonomie0,78L
Capaciteit schoonwatertank0,7L
Inhoud vuilwatertankAlle vloeren
De borstel en accessoires zijn ontworpen voor het stofzuigen van harde vloeren, tapijten en vloerkleden.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | DREAME |
| Producttype | Vloerreiniger |
| Functies | Zuigt Stof En Dweilt |
| Gebruik | Alle Grondsoorten |
| Vloertype | Parket, Lino, Tegels, Beton |
| Zuigkracht | 160 000 |
| Vermogen (W) | 300W |
| Reinigingsmodus | Koud water |
| Plat gebruik | Nee |
| Verlichting borstel | Nee |
| Voeding | Batterij |
| Autonomie | 35min |
| Schoon waterreservoir | 0,9L |
| Afvalwatertank | 0,7L |
| Detergenttank | Nee |
| Zelfreinigende modus | Ja |
| Drogen van de rol | Ja |
| Droogtijd | 90min |
| Vuil sensor | Ja |
| Toebehoren. | 500ml détergent du sol, 1 filtre extra, 1 brosse extra |
| Aanvullende kenmerken | Dankzij zijn verbeterde reinigingsborstel is de H12 pro gespecialiseerd in moeilijk bereikbare plaatsen, waarbij hij plinten en de diepste hoeken reinigt. Het gelijktijdig stofzuigen, reinigen en dweilen verwijdert vuil, aanslag, spatvlekken en andere hardnekkige vervuiling op harde vloeren. Plaats de H12 pro gewoon op zijn basis en druk op een knop om de zelfreiniging te starten. De warme lucht droging droogt de borstel in slechts 1u30, waardoor schimmel en onaangename geurtjes worden voorkomen. Geniet van een rand-tot-rand reiniging die je huis laat stralen. Dit apparaat kan droog stofzuigen zoals een steelstofzuiger. |
| Kleuren | Zwart |
| Nettogewicht | 4,9kg |
| Brutogewicht | 9,2kg |
| Afmetingen product | H 29 cm x L 110,5 cm x D 21,8 cm |
| Afmetingen pakje | H 29,4 cm x L 32,5 cm x W 71,2 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | DREAME TECHNOLOGY NETHERLANDS B.V. |
| Postadres | HERENGRACHT 420 1017 BZ AMSTERDAM |
| E-mailadres | SALES@DREAME.TECH |
| Artikelcode | 991359 |
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit super j'adore cette aspirateur, très pratique, je recommence
Datum plaatsing: 2026-03-22
Rated 5 van de 5 door Diana04 uit Facile mode d emploi J'ai acheté l'aspi laveur chez électro dépôt et j'en suis très contente ça fait plus d'un mois
Datum plaatsing: 2026-03-22
Rated 5 van de 5 door jojo76 uit Rapport qualité / prix très bon je le recommande Depuis une quinzaine de jours que nous l'avons acheté , aucun problème que se soit pour la mise en route ou l'entretien , il n'y a qu'à suivre la notice et écouter ce que l'appareil nous dit de faire et tout se passe très bien . Je m' en sert sur tapis ( épais, mode aspirateur) et sur parquet sans aucun souci .
Datum plaatsing: 2026-03-22
Rated 5 van de 5 door Lolo uit Super produit Excellent produit, Nettoie en profondeur et gain de temps
Datum plaatsing: 2026-03-22
Rated 5 van de 5 door Decibel17 uit Top Très bon conseil au meilleur prix Le vendeur a su nous écouter pour nous conseiller le produit correspondant au mieux au notre besoin
Datum plaatsing: 2026-03-20