Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
VALBERG 3IN1 ventilator / verwarming / zuiveraar
149€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type | 5 |
| Kleuren | Zwart |
| Aantal snelheden | 12 |
| Schommeling vent | Ja |
| Vermogen (W) | 2 000W |
| Geluidsniveau (dB) | 62 |
| Timer | Ja |
| Afstandsbediening | Ja |
| Afmetingen product | H 31,3 cm x L 95,3 cm x D 32,4 cm |
| Afmetingen pakje | H 32,4 cm x L 31,3 cm x W 95,3 cm |
| Aanvullende kenmerken | Dit product zal u het hele jaar door binnen vergezellen en tegelijkertijd de lucht filteren om uw interieur te zuiveren. Het kan uw woning verfrissen dankzij de ventilatiemodus of de sfeer verwarmen met de verwarmingsfunctie. U kunt het op afstand bedienen met de afstandsbediening, waarmee u de oscillatiemodus kunt activeren, de snelheden kunt variëren en nog veel meer mogelijkheden hebt. Met zijn design en esthetiek vindt het heel gemakkelijk een plaats in uw interieurdecoratie. |
| Brutogewicht | 10kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10000620 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Kilic91 uit Très bien Jau acheté cette article le mois dernier il est très bien
Datum plaatsing: 2026-05-03
Rated 5 van de 5 door scarab uit Pratique Chauffe très bien et rapidement ! avec un système de minuterie !
Datum plaatsing: 2026-04-16
Rated 5 van de 5 door lion bleiz uit aucun soucis tout fonctionne parfaitement bien. bon produit,rien a redire. C'est la premiere fois que je me sert chez vous et j'en suis satisfait.
Datum plaatsing: 2026-04-01
Rated 5 van de 5 door Sally06200 uit il remplit très bien ses fonctions il est exceptionnel le meilleur, on paye le juste prix. L’essentiel quand j’ai vu sur les comparateur, il est plus efficace que les plus grandes marques où on ne paye que la marque je suis bluffé et je suis très content. Très bon achat.
Datum plaatsing: 2026-02-03
Rated 5 van de 5 door bob 56 uit excelent Très bon produit. fait le taf pour un tarif trois fois moins chère que le produit concurrent
Datum plaatsing: 2026-01-21
