Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Universele laptoplader ELECTRO DÉPÔT 90W
39€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | ELECTRO DEPOT |
| Type | Universele laptoplader |
| Compatibele modellen | Alle Modellen |
| Aanvullende kenmerken | Universele oplader voor computers 90 W – 19 tot 20 V 9 verwisselbare stekkers Actieve bescherming tegen overspanning, stroompieken en kortsluitingen Wordt geleverd met een voedingskabel van 1,50 m voor een maximale kabellengte en betere mobiliteit Bent u bang dat een stekker niet compatibel is met uw computer? Geen zorgen, een specifieke stekker kan gratis worden geleverd op eenvoudige aanvraag via dit e-mailadres: support@axs-group.com |
| Afmetingen product | H 13 cm x L 5 cm x D 18 cm |
| Afmetingen pakje | H 13 cm x L 5 cm x W 18 cm |
| Brutogewicht | 0,61kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 960032 |
Rated 1 van de
5
door
Sadia uit
Nul
Très mauvais achat je ne recommande pas cette article manques plusieurs embout
Datum plaatsing: 2026-03-07
Rated 5 van de
5
door
Anoniem uit
Parfait
Parfait très bien conseiller lors de notre achat en magasin
Datum plaatsing: 2026-01-25
Rated 5 van de
5
door
Paul VIGAN uit
Super fonctionnalités
J'ai acheté cet article il y a de cela plus de deux mois. Et ça fonctionne parfaitement.
Datum plaatsing: 2026-01-24
Rated 5 van de
5
door
JMD uit
trs bon service après vente à Cergy
aucun problème avec cet article. Cerise sur le gâteau, j'ai acheté un répéteur que je n'ai pas réussi à relier à mon ordinateur et on me l'a remboursé effectivement dans les deux semaines imparties
Datum plaatsing: 2026-01-14
Rated 1 van de
5
door
Jordan uit
A FUIRE
Nul, beaucoup d’embout différent mais aucun n’est adapté. Il n’y a que des embouts que je n’avais jamais vu et qui s’adapte sur aucun appareil électronique que je connaisse.
Datum plaatsing: 2025-12-10