Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Sony PlayStation 5 Digital Edition Console (Châssis E / Slim)
449€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SONY |
| Type | Woonkamer Console |
| Model | Ps5 Digital |
| Staat | Nieuw |
| Totale opslagcapaciteit | 825Go |
| Bluray Speler | Nee |
| Aanvullende kenmerken | Inclus: draadloze DualSense-controller, 825GB SSD-schijf, 2 horizontale standaards, HDMI-kabel, AC-voedingskabel, USB-kabel. |
| Afmetingen product | H 35,8 cm x L 8 cm x D 21,6 cm |
| Afmetingen pakje | H 46,9 cm x L 17,4 cm x W 42,6 cm |
| Brutogewicht | 6,7kg |
| Artikelcode | 10017784 |
