Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Versterkte luidspreker PIONEER DJ DM-50D
194€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | PIONEER DJ |
| Type | DJ luidspreker |
| Vermogen (W) | 25W |
| Aansluittechniek | Aux in 3,5 mm RCA |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Voeding | Netspanning |
| Radio | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Aanvullende kenmerken | Monitorluidsprekers met zijwaartse bassreflex Verkocht per paar 5 inch Aux in 3,5 mm RCA |
| Nettogewicht | 7,4kg |
| Kleuren | Zwart |
| Afmetingen product | H 30 cm x L 19,8 cm x D 26,5 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ALPHATHETA EMEA LIMITED |
| Postadres | AVEN ACKERS 2 9130 VERREBROEK |
| E-mailadres | EXEC.EU@ALPHATHETA.COM |
| Artikelcode | 974383 |