Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Soundbar LG SH5A
249€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | LG |
| Vermogen | 600W |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Optische uitgang, HDMI-uitgang |
| Bluetooth | Ja |
| Decoder | Dolby Digital Dts |
| Basbekisting | 1 |
| Type subwoofer | Met Bekabelde Subwoofer |
| Wifi | Nee |
| Ingang HDMI | 0 |
| HDMI-aansluiting | 1 |
| Optische ingang | 1 |
| Toebehoren. | HDMI kabel |
| Afmetingen product | H 9,7 cm x L 99 cm x D 12,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 29 cm x L 108,9 cm x W 49,7 cm |
| Nettogewicht | 11,9kg |
| Brutogewicht | 14,24kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | LG ELECTRONICS FRANCE |
| Postadres | 25, QUAI DU PRESIDENT PAUL DOUMER 92400 COURBEVOIE |
| E-mailadres | GPSR@LGE.COM |
| Artikelcode | 10010228 |
Rated 5 van de 5 door POUPOUGNE30 uit Son Parfait Très bon son parfait. Très bon son parfait. Très bon son parfait.
Datum plaatsing: 2026-04-23
Rated 5 van de 5 door Personne uit Très bon système audio Il fait le job pour un prix très intéressant. Très bon appareil
Datum plaatsing: 2026-04-09
Rated 5 van de 5 door Aurelie uit . Très facile d installation ,un très bon son,qualité prix top
Datum plaatsing: 2026-03-31
Rated 5 van de 5 door Xav uit Super fonctionnalités Super son puissant avec très bon caisson de basse. Au top
Datum plaatsing: 2026-03-23
Rated 5 van de 5 door Fred uit Barre de son Bonjour J’ai cette article il y a environ un mois Bonne barre de son la seule chose qui est le caisson n’est pas sans fil comme précisé sur l’article. Dommage sinon je regrette pas mon achat.
Datum plaatsing: 2026-02-22
